آموزش ساخت پیج شرکتی در لینکدین در پنج گام ساده!

هیچ بعید نیست که سی سال دیگر نوه هایم را روی زانو بنشانم و برایشان تعریف کنم: روزی روزگاری عده ای در شرکتی به نام پی پال همکار بودند. هرکدامشان که از آن جا خارج شد به سراغ ایده هایش رفت و شش نفر از آن همکاران سابق، شامل ایلان ماسک وهافمن حالا بالای لیست …

هیچ بعید نیست که سی سال دیگر نوه هایم را روی زانو بنشانم و برایشان تعریف کنم: روزی روزگاری عده ای در شرکتی به نام پی پال همکار بودند. هرکدامشان که از آن جا خارج شد به سراغ ایده هایش رفت و شش نفر از آن همکاران سابق، شامل ایلان ماسک وهافمن حالا بالای لیست ثروتمندترین میلیاردهای جهان هستند. سال ها بعد شرکت های این شش نفر روی یک پروژه به صورت مستقیم و غیرمستقیم با هم همکاری جذابی داشتند و حاصلش شد شبکه اجتماعی لینکدین! اما جانم برایتان بگوید که میانگین بازدید ماهانه لینکدین ۱۷ دقیقه در ماه بیشتر نبود. پس چرا چنین اهمیتی برای کسب و کارها دارد؟  چرا باید در لینکدین فعالیت کنیم و چطور باید این کار را انجام بدهیم؟ تا انتهای مطلب همراه آژانس دیجیتال مارکتینگ تاس باشید و آموزش ساخت پیج شرکتی در لینکدین را بخوانید.

 

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید: ۵ راه کاربردی و زود بازده برای افزایش فروش اینستاگرام!

چرا کسب و کار شما به پیج شرکتی لینکدین نیاز دارد؟

شاید از خودتان بپرسید که خب مگر نگفتند که میانگین بازدید لینکدین 17 دقیقه در ماه است. پس اصلا چرا به خودم زحمت بدهم و صفحه ای بسازم و اصولی را در آن رعایت کنم؟ به شما خواهیم گفت که به سه دلیل زیر بایستی این کار را انجام بدهید:

دلیل شماره 1: جذب مخاطب بالقوه!

لینکدین بهترین جایی است که می توانید به مشتریان بالقوه برندتان دسترسی داشته باشید. در واقع آن طور که هاب اسپات برررسی کرده است ایجاد سرنخ در لینکدین چیزی نزدیک به 277 درصد موثر تر از همین کار در توییتر و فیسبوک است.

اگر به تحقیقات اعتماد ندارید باید بگوییم که 79 درصد از بازاریابان نیز در نظرسنجی ها اعلام کرده اند که این رسانه را منبع بسسیار خوبی برای تنظیم سرنخ هایشان می بینند و 80 درصد بازاریابان گزارش مرده اند که 80 درصد از تبلیغات شبکه   های اجتماعی شان را روی لینکدین قرار می دهند.

دلیل شماره2: استخدام بدون دردسر بهترین گزینه ممکن

باید بدانید که نیروی کار یکی از مهم ترین دلایل پیشرفت یک مجموعه است و حتی برندهای بزرگی مثل از Inc و Forbes هم که روی استخدام استعدادهای برتر تکیه می کنند از لینکدین استفاده می کنند و چرایی آن کاملا قابل درک است. به هر حال ، جذب و نگهداری افراد بزرگ یکی از بزرگترین چالش های اداره یک کسب و کار است و مخاطرات زیادی نیز در این زمینه وجود دارد.

نوح کاگان کار آفرین بزرگ در این باره می گوید که پس از مدت زیادی کار کردن با شرکت های بزرگی مثل مینت و فیسبوک حالا می دانم که جلسه استخدام در بسیاری از موارد مثل اولین قرار است. همه سعی می کنند بهترین جلوه خود را نمایش بدهند و گاهی به استعداد ها و توانایی هایی اشاره می کنند که پس از مدتی معلوم می شود که آن قدر ها هم واقعی نبوده است. اما اگر از قبل همه چیز را واقعی و مستند بدانیم چه می شود؟ شما باید روابط را از قبل ایجاد کنید تا مجریان برتر وقتی برای موقعیت بعدی شغلی خود آماده هستند ، به شما فکر کنند.

حالا به این سوال فکر کنید: بهترین راه برای برقراری ارتباط با حرفه ای که تحت تأثیر آن قرار گرفته اید اما شخصاً آن را نمی شناسید ، چیست؟ آفرین لینکدین!

به این ترتیب دو طرف با یک کلیک می توانند به صفحه یکدیگر نگاهی بیندازند و واقعیت را بدون اغراق ببینند و بدانند دقیقا با چه چیزی طرف هستند.

خوب ، آن ها در لینکدین نیز هستند، در آگهی های استخدام جستجو می کنند. آنها حتی اگر قبلاً نام شرکت شما را نشنیده باشند ممکن است از طریق شبکه خود در تبلیغات شغلی شما قرار بگیرند.

به طور خلاصه ، اگر می خواهید استعدادهای برتر را جذب کنید ، باید یک صفحه شرکت در لینکدین داشته باشید.

 

دلیل شماره 3: تبلیغات اثر بخش

شما احتمالاً می خواهید در رسانه ها مطرح شوید. چه کسی تبلیغات رایگان را دوست ندارد ، درست است؟خوب ، اگر می خواهید شانس این اتفاق را افزایش دهید ، باید نحوه کار آن را بفهمید:

 

یک نویسنده وظیفه ای را از یک ویرایشگر دریافت می کند که نیاز به ذکر یک شرکت در زمینه شما دارد.

آن نویسنده تصمیم می گیرد از شرکت شما نام ببرد.

آنها برای یافتن اطلاعات مورد نیاز خود به وب سایت شرکت مراجعه می کنند.

با این حال ، اگر آنها نتوانند آنچه را که لازم دارند در وب سایت شما پیدا کنند ، پس مکان بعدی که می روند لینکدین است. حالا که از اهمیت ساخت پیج شرکتی در لینکدین آگاه هستید روش انجام این کار را در بخش بعدی بخوایند.

 

به دنبال موفقیت ۱۰۰٪ در اینستاگرام هستید؟
موفقیت برند شما در شبکه های اجتماعی را تضمین خواهیم کرد.
از اینجا شروع کنید

 

مراحل ساخت پیج شرکتی لینکدین

  1. روی نماد ” Work” در گوشه سمت راست بالای صفحه اصلی LinkedIn خود کلیک کنید.
  2. گزینه ” Create a company page” را انتخاب کنید.
  3. بسته به اندازه مشاغل خود ، گزینه ” Small business ” یا گزینه ” Medium to large business” را انتخاب کنید.
  4. مشخصات هویت صفحه ، مشخصات شرکت یا موسسه و مشخصات را وارد کنید.
  5. روی « Create page» کلیک کنید.

ساخت پیج شرکتی لینکدین

حالا که صفحه تان را ساختید بایستی روی مدیریت موفق آن کار کنید.

 

به دنبال موفقیت ۱۰۰٪ در اینستاگرام هستید؟
موفقیت برند شما در شبکه های اجتماعی را تضمین خواهیم کرد.
از اینجا شروع کنید

 

راهنمای ساخت پیج شرکتی در لینکدین فعال و موفق

با استفاده از یک پیج شرکتی لینکدین، می توانید جایگاه خود را در جامعه حرفه ای جهان پیدا کنید ، داستان شرکت خود را بگویید و به مشتریان و چشم اندازها مکانی برای یادگیری در مورد تجارت ، کارمندان و نام تجاری خود بدهید.

  • استفاده از صفحات ویترین

از صفحات Showcase Pages برای ایجاد صفحات اختصاصی برای برند های برجسته تر ، خطوط تجاری ، محصولات و ابتکارات خود استفاده کنید تا بتوانید حضور در لینکدین خود را گسترش دهید.

  • ایجاد پست های طولانی مدت

با استفاده از یک ابزار وبلاگ نویسی بصری که به طور یکپارچه با نمایه شما در لینکدین ادغام می شود ، می توانید مطالب جدید و قبلا منتشر شده در LinkedIn را به سرعت منتشر کنید مخاطبان و شبکه خود را رشد دهید.

  • استفاده از Native Video

ویدیوی بومی مستقیماً در Feeded LinkedIn به عنوان پست های مستقل نشان داده می شود ، به شما اجازه می دهد در طول سفر خریدار در LinkedIn با تصمیم گیرندگان تجاری تعامل برقرار کنید.

  • شرکت در گروه های LinkedIn

گروه ها محلی را برای متخصصان همان صنعت یا علاقمندان مشابه فراهم می کنند تا بینش و تجربیات خود را به اشتراک بگذارند ، راهنمایی بخواهند و ارتباطات ارزشمندی برقرار کنند. و این فرصت اصلی را برای شرکت شما فراهم می کند تا بتواند خود را به عنوان یک رهبر فکری معرفی کند ، خواه در بحث هایی که در گروه های LinkedIn تأسیس می شود شرکت کنید یا گروه LinkedIn شرکت خود را ایجاد کنید.

 

اهمیت صفحه  “about”در پیج شرکتی لینکدین

بهتر است درباره مطالبی که قرار است در این صفحه درج کنید به خوبی فکر کرده باشید تا نمای مناسبی از کسب و کار خود ارائه بدهید. به توصیه های زیر توجه کنید:

شماره 1 داستان خود را بگویید

یادتان هست که تاریخ دوره راهنمایی و دبیرستان را چطور برای شب امتحان حفظ می کردید و فردا تمام آن اسم و رسم ها و جنگ ها و رشادت و بزدلی ها را از یاد می بردید؟ بله من هم یادم هست! چون قصه ای درکار نبود و مشتی اسم وفعالیت توی کتاب ها ریخته شده بود.

اگر نمی خواهید آن چه سر بزرگ مردان کتاب تاریخ توی مغز شما آمد بر سر برندتان بیاید بهتر است کمی داستان را چاشنی فعالیت حرفه ای خود کنید. یعنی در این صفحه حقایق و مزایا و نکات مثبت تان را در قالب یک داستان به کسب و کار حرفه ای خود ارتباط بدهید. مطمئن باشید با یک داستان خوب کسی شما را از یاد نخواهد برد. ما همین امروز هم به اندازه پنج سالگی عاشق داستان هستیم. فقط جذابیت موضوع داستان ها برایمان عوض شده است!

 

شماره 2 محصولات یا خدمات خود را بفروشید

نه ، منظور من به معنای واقعی کلمه از مردم پول در ازای دریافت یک محصول نیست. منظور من انتقال ارزش محصول / خدماتی است که می فروشید.

حالا مهم است که تفاوت بین ویژگی ها و مزایا را درک کنید:

یک ویژگی مشخصه یک محصول است (به عنوان مثال: “این کفش ها ضد آب هستند”).

مزیت آن ارزشی است که مشتری شما از آن محصول دریافت خواهد کرد (به عنوان مثال: ”این کفش ها پاهای شما را گرم و خشک نگه می دارند!”).

در نوشتن متن یک جمله وجود دارد: “ویژگی ها می گویند ، اما مزایا می فروشند”.

 

توجه داشته باشید که اگرچه ذکر ویژگی های اصلی یک محصول می تواند مفید باشد، اما شما همیشه باید از مزایای آن استفاده کنید. فقط به مردم نگویید که محصول شما چه می کند ، به آنها بگویید که چگونه زندگی آنها را بهتر می کند.

 

به دنبال موفقیت ۱۰۰٪ در اینستاگرام هستید؟
موفقیت برند شما در شبکه های اجتماعی را تضمین خواهیم کرد.
از اینجا شروع کنید

 

شماره 3 اثبات اجتماعی ارائه دهید

ما موجودات اجتماعی هستیم. ما وقتی مطمئن نیستیم که چه کاری انجام می دهیم ، به دیگران نگاه می کنیم. به همین دلیل اثبات اجتماعی بسیار مهم است. هیچ کس نمی خواهد اولین کسی باشد که یک محصول جدید را امتحان می کند و ریسک آن را به جان بخرد. بیشتر مردم یک چیز مشخص و مطمئن می خواهند.

اگر تازه کار خود را شروع کرده اید و هنوز هیچ مدرک اجتماعی برای صحبت از جمله نقل قول یا نظر یا هرچیزی ندارید اشکالی ندارد. فقط سعی کنید هرچه سریعتر چیزی از این قبیل را به دست بیاورید.

شماره ۴ تیم تان را معرفی کنید

یکی از بهترین تاثیراتی که به عنوان یک کسب و کار می توانید روی دیگران بگذارید نشان دادن اهمیت به انسان ها و روابط انسانی است. مردم دوست دارند بدانند پشت یک نام تجاری و یک لوگو چه کسانی کار می کنند.

ساخت پیج شرکتی لینکدین و معرفی تیم

 

جمع بندی

در این مقاله روش ساخت پیج شرکتی لینکدین را آموختید و نکاتی که بایستی برای موفقیت این صفحه بدانید را مرور کردید. اگر سوالی دارید می توانید از بخش نظرات زیر پست از ما بپرسید و پاسخ بگیرید. فراموش نکنید که همواره و برای تماامی خدمات بازاریابی شبکه های اجتماعی از جمله مدیریت پیج اینستاگرام می توانید روی تاس حساب کنید.