سریعترین راه خروج از اکشن‌بلاک‌اینستاگرام این 6 مورد اند! (با تاثیر 87%ی)

سریعترین راه خروج از اکشن‌بلاک‌اینستاگرام این 6 مورد اند! (با تاثیر 87%ی)

اگر جزو آن دسته از مخاطبانی هستید که در روز گشت و گذار زیادی در اینستاگرام دارید و یا در حداقل‌ترین حالت ممکن، این اپلیکیشن را روی موبایلتان دارید و هر از چندگاهی سری به آن می‌زنید، این مطلب قرار است حسابی بهتان کمک کند. اما چگونه؟ این روزها، اکشن بلاک اینستاگرام مشکلی است که …

اگر جزو آن دسته از مخاطبانی هستید که در روز گشت و گذار زیادی در اینستاگرام دارید و یا در حداقل‌ترین حالت ممکن، این اپلیکیشن را روی موبایلتان دارید و هر از چندگاهی سری به آن می‌زنید، این مطلب قرار است حسابی بهتان کمک کند. اما چگونه؟ این روزها، اکشن بلاک اینستاگرام مشکلی است که برای بسیاری از حساب‌های کاربری این شبکه مجازی رخ می‌دهد؛ ممکن است شما هم جزو آنها باشید. اتفاقی که دست و پایتان را حسابی می‌بندد و دیگر با اینستاگرام احساس راحتی نمی‌کنید؛ چرا که نمی‌توانید کسب را فالو کنید، لایک کنید و یا حتی کامنت بگذارید!

ویدئو زیر میتواند راه حلی مناسب برای رفع اکشن بللاک باشید :

در چنین شرایطی است، که به دست به دامن گوگل می‌شوید و به دنبال راهکاری می‌گردید تا همه چیز به حالت عادی خودش برگردد. در هر صورت، اگر شما هم در همین لحظه که در حال خواندن این مطلب هستید، اکشن بلاک اینستاگرام را تجربه می‌کنید، جای درستی را برای مطالعه انتخاب کرده‌اید.

در ادامه با 6 راهکاری آشنا می‌شوید که در سریعترین حالت ممکن حساب کاربری تان را از حالت بلاک خارج می‌کند؛ پس به خواندن ادامه دهید و آژانس دیجیتال مارکتینگ تاس را تا انتهای این مطلب، همراهی کنید.

 

اکشن بلاک در اینستاگرام را با این 6 راهکار، از بین ببرید!

Action blocked در اینستاگرام برای تعداد زیادی از کاربران اتفاق می‌افتد و این تنها شما نیستید؛ بنابراین نگرانی نداشته باشید. این مشکل، بیشتر به اینستاگرام و به روزرسانی ربات‌هایش بر می‌گردد که حتی کاربران عادی را هم با این مشکل مواجه می‌کند!

در هر صورت، پیش از آنکه بخواهید با راهکارها آشنا شوید، خوب است بدانید این اقدامات ساده‌تر آن چیزی هستند که فکرش را می‌کنید. پس دقیق بخوانید و عمل کنید.

 

این مطلب را هم بخوانید:

بازاریابی اینستاگرام | +فرمولی بی‌نهایت ساده که 87% موفقیت‌تان را تضمین می‌کند!

 

همچنین، این راهکارها برای 87% افراد جواب مثبت داده‌است؛ یعنی به ازای هر 10 نفر، 9 نفر آنها از اکشن بلاک اینستاگرام خارج شده‌اند. بنابرای، احتمال آنکه شما هم جزو آن 9 نفر خوش شانس باشید، بسیار بسیار زیاد است.

و اما، سه نوع از اکشن بلاک اینستاگرام را بشناسید و پس از آن، بریوم سراغ روش‌های معجزه آسای حل این مشکل:

  1. بلاک موقت: همان‌طور که به احتمال زیاد از اسم این نوع از بلاک حدس زده‌اید، کاملاً موقت است و با گذشت 24 ساعت، به کلی حل می‌شود.
  2. بلاک دارای تاریخ انقضا: در این نوع، اینستاگرام شما را تا زمان معینی بلاک می‌کند. برای آنکه پیش از زمان تعیین شده بتوانید از بلاک دربیایید راه‌های بسیار نادری وجود دارد!
  3. بلاک شدن بدون تاریخ انقضا: و در آخر، اتفاقی که برای بیشتر افراد می‌افتد و ار همه بدتر است، زمانی است که شما بلاک می‌شوید و مدت رفع آن اصلاً مشخص نیست! در واقع می‌تواند بین چند ساعت تا حتی 2 هفته هم باشد. در چنین شرایطی، باید به فکر استفاده از راهکارهایی باشید که در ادامه برایتان آورده‌ایم.

Action blocked در اینستاگرام برای تعداد زیادی از کاربران اتفاق می‌افتد و این تنها شما نیستید؛

به اینستاگرام درخواست بازبینی بدهید

اولین و ساده‌ترین کاری که می‌توانید برای حل اکشن بلاک اینستاگرام انجام دهید، آن است که خواهان بازبینی مجدد بدهید.

زمانی که پیام بلاک شدن برایتان به نمایش در می‌آید، روی Tell us آن کلیک کنید و به مدت 12 ساعت صبر کنید.

این کار تأثیر بسیار زیادی دارد؛ چرا که به اینستاگرام نشان می‌دهد ربات نیستید و به صورت دستی علام کرده‌اید که خواهان بازبینی مجدد هستید.

در نظر داشته باشید، دفعات اول ممکن است این پیام  نادیده گرفته شود، پس چندین بار این کار را انجام دهید و منتظر رفع بلاک باشید.

اگر یک درصد، پیام بلاک برای شما به نمایش در نمی‌آید، تنها کافی است به تنظیمات اینستاگرام، بخش Help بروید و روی Report a problem کلیک کنید.

 

این مطلب را هم بخوانید:

آموزش افزایش فالوور اینستاگرام، ترفندهایی که نمی‌خواهند شما بدانید!

همه چیز در دست خودتان باشد

یکی از مهمترین دلایلی که سبب می‌شود اینستاگرام شما را بلاک کند، استفاده از اپلیکشین‌هایی است که در این شبکه مجازی، کارهایی را برایتان انجام می‌دهند. به عنوان مثال آمارهای اینستاگرام را به شما می دهند یا تولید محتواهایتان را در زمانهای خاص به اشتراک می گذارند. 

تا جایی که می‌توانید ابزارهای third-party  را حذف کنید و رمزتان را عوض کنید.

همچنین، می‌توانید رد بخش تنظیمات، تأیید دو مرحله ای حسابتان را فعال کنید. با این کار به اینشتاگرام نشان می‌دهید که حساب کاربری تان امن اتس و از ابزارهای دیگر استفاده نمی‌کنید.

 

action blocked در اینستاگرام

بیوگرافی تان را بررسی کنید

یکی دیگر از دلایلی که منجر به اکشن بلاک اینستاگرام می‌شود، قسمت بیوی حساب کاربری تان است. سری به بیو پیجتان بزنید، اگر در آن از لینکی استفاده کرده‌اید، آن را بردارید؛ حتی اگر مدیریت شبکه های اجتماعی فردی را قبلو کرده اید، به او توضیحات لازم را بدهید و این کار را انجام دهید. 

لینک‌ها، معمولاً شانس پیجتان را برای بلاک شدن، تا حد زیادی افزایش می‌دهند بنابراین تا زمان رفع شدن بلاک، آن را بردارید.

و اما، ممکن است این لینک یکی از راه‌های تعامل با مشتریانتان باشد که به واسطه آن، آنها را به سمت وب سایتتان را راهی می‌کنید.

در چنین شرایطی باز هم باید لینک را برداریم؟

بیایید خیالتان را راحت کنیم. اگر لینک شما قابل اعتماد است و کار اشتباهی به واسطه ان انجام نمی‌دهید، احتمال بلاک شدنتان کمتر است. اما اگر این لینک، از سوی رقبای اینستاگرام باشد و تهدیدی برای این شبکه اجتماعی به حساب بیاید، بلاک شدنتان، حتمی است.

 

این مطلب را هم بخوانید:

روش‌های افزایش بازدید سایت از طریق اینستاگرام! (+راهکار عملی)

اینستاگرام را دوباره حذف و راه اندازی کنید

یکی دیگر از بهترین کارهایی که برای رفع بلاک اکشن اینستاگرام می‌توانید انجام دهید، حذف کردن اپلیکیشن اینستاگرام و راه اندازی مجدد آن است. این کار بسیار ساده است؛ اما تأثیر زیادی در حل این مشکل دارد.

 

 

از اینترنت همراه استفاده کنید

ممکن است کمی برایتان عجیب و غریب به نظر برسد که اکشن بلاک اینستاگرام چه ربطی به اینترنت دارد؟

خوب است بدانید بیشتر افرادی که توسط اینستاگرام بلاک می‌شوند، از اینترنت‌های خانگی استفاده کرده‌اند!

بنابراین توصیه می‌کنیم برای ورود به حساب کاربری تان، از اینترنت همراه استفاده کنید و خیال خودتان را از بابت شک و شبهه‌های اینستاگرام به IP اینترنت‌های خانگی، راحت کنید.

 

این مطلب را هم بخوانید:

اینگیجمنت ریت اینستاگرام چیست؟ سیر تا پیاز همه آنچه باید بدانید (+5راهکار و معرفی ابزارهای آنلاین)

رفع سریع اکشن بلاک در اینستاگرام

دستگاه‌های دیگر را امتحان کنید

از دیگر اقداماتی که ساده به نظر می‌رسد، اما برای حل اکشن بلاک اینستاگرام کمک زیادی می‌کند، استفاده از دستگاه‌های دیگر است.

در واقع اگر حساب کاربری اینستاگرامتان را در موبایل دارید، با استفاده از کامپیوتر یا لپ تاپ، به حسابتان وارد شوید.

این کار برای کاربرهای زیادی، موفق عمل کرده‌است و از شر اکشن بلاک، راحت شده‌اند.

 

این مطلب را هم بخوانید:

بهترین زمان پست گذاشتن در اینستاگرام؛ رازهای پشت پرده ای که نمی‌خواهند بدانید! (+معرفی اپلیکیشن‌ها)

و در نهایت …

و در نهایت، به عنوان جمع‌بندی کوتاهی از این مطلب لارم است بگوییم اکشن بلاک اینستاگرام یا همان Action blocked اصلاً چیز بدی نیست! اگر با آن مواجه شدید، نگران نباشید و مطمئن باشید با انجام راهکارها، به راحتی می‌توانید به حالت عادی بازگردید.

سپاسگزاریم که وقت ارزشمندتان را برای خواندن این مطلب، صرف کردید. اگر تجربه و یا سؤالی از اکشن بلاک اینستاگرام دارید، در بخش نظرات با ما و دیگر خوانندگان آموزش‌های آژانس دیجیتال مارکتینگ تاس به اشتراک بگذارید.

مجید جورکش

علاقه مند به یادگیری و نوشتن در رابطه با سئو و دیجیتال مارکتینگ