روش های کسب درآمد اینترنتی | ۱۰  شغل پردرآمد آنلاین!

روش های کسب درآمد اینترنتی | ۱۰ شغل پردرآمد آنلاین!

فاصله دیال آپ تا فیبرنوری تغییراتی در سبک زندگی همه ما ایجاد کرده که جز موارد محدودی نمی توان فعالیتی را نام برد که سروکارش با اینترنت نباشد! اگر فیلم ماتریکس را کنار بگذاریم، این تغییرات برای همه سراسر سود است. دو طرف متقاضی و ارائه دهنده خدمات می توانند به راحتی و فارغ از …

فاصله دیال آپ تا فیبرنوری تغییراتی در سبک زندگی همه ما ایجاد کرده که جز موارد محدودی نمی توان فعالیتی را نام برد که سروکارش با اینترنت نباشد! اگر فیلم ماتریکس را کنار بگذاریم، این تغییرات برای همه سراسر سود است. دو طرف متقاضی و ارائه دهنده خدمات می توانند به راحتی و فارغ از بعد مسافت هرچیزی که می خواهند را پیدا کنند. بستر کسب درآمد اینترنتی از هر زمان دیگری فراهم تر شده و افراد با هر تخصص و مهارتی می توانند در اینترنت پول در بیاورند. اما اگر شما از آن دسته ای هستید که هنوز نمی دانند چطور می توانند از اینترنت کسب درآمد کنند، پیشنهاد می کنیم تا انتهای مطلب همراه آژانس دیجیتال مارکتینگ تاس باشید و ۱۰ روش ساده اما موثر کسب درآمد از اینترنت را بیاموزید.

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید: جایگاه یابی یا Positioning در بازار کار آنلاین!

روش های کسب درآمد اینترنتی

۱.سایت Dropshipping راه اندازی کنید

در روش Dropshipping شما یک سایت فروشگاهی راه اندازی می کنید و امتیاز فروش محصولات برندهای مختلفی در یک زمینه مشخص را دریافت می کنید. به این ترتیب بدون این که هزینه تولید و راه اندازی برند را برعهده بگیرید با دانشی که درباره کسب و کار آنلاین و مدیریت سایت و دیجیتال مارکتینک کسب می کنید می توانید محصولات این برندها را به بهترین و ساده ترین شکل به مشتریان عرضه کنید و درصدی از فروش را به خود اختصاص دهید.

به طور مثال سایت فروش آنلاین محصولات کوهنوردی راه اندازی کرده و محصولات برندهای شناخته شده ای مثل Salomo و Petzl را به مشتریان برسانید. در این روش شما تنها بستر رساندن محصول به مشتری را فراهم می کنید و تأمین کننده کالا را از طرف شما ذخیره ، بسته بندی و ارسال می کند.

۲.با بازاریابی وابسته درآمد کسب کنید

بازاریابی وابسته یکی از محبوب ترین روش ها برای کسب درآمد اینترنتی است. در طول سال ها ، محبوبیت آن بالا و پایین می رود ، اما همچنان ثابت می شود که یک روش ثابت برای کسب درآمد آنلاین است. بهترین قسمت در مورد بازاریابی شرکت های وابسته این است که می توانید تقریباً برای هر شرکتی این فعالیت را انجام بدهید.

بازاریابی وابسته به شما امکان می دهد از طریق تبلیغ برندهای دیگر امرار معاش کنید. اگر بازاریاب باهوشی هستید ، می توانید با تبلیغ محصولات خرده فروشی ، نرم افزار ، برنامه و موارد دیگر ، از فروش خود پورسانت کسب کنید. اگرچه به دست آوردن کمیسیون کمی به نظر می رسد ، به خاطر داشته باشید که می توانید برای چندین مارک تجاری شرکت های وابسته باشید و چندین لینک وابسته را در یک پست وبلاگ قرار دهید.

اگر واقعاً می خواهید از طریق بازاریابی وابسته به صورت آنلاین درآمد کسب کنید ، بهترین شرط شما این است که روی بازاریابی محتوا تمرکز کنید. با ایجاد یک وبلاگ با چندین صفحه محتوای با کیفیت بالا ، در اصل دارایی ایجاد می کنید که می توانید از آن با خود تماس بگیرید. بهترین قسمت در مورد تمرکز بر بازاریابی محتوا این است که اگر یک برنامه وابسته خاموش شود ، می توانید پیوند وابسته را به یک رقیب تغییر دهید بدون اینکه تأثیر منفی روی درآمد شلوغی طرف شما بگذارد.

به دنبال جذب مشتریان جدید برای کسب و کارتان هستید؟
تیم ما قدم به قدم در مسیر موفقیت در کنار شما خواهد بود.
از اینجا شروع کنید

۳.یک کانال YouTube راه اندازی کنید

اگر دیگران بتوانند از YouTube درآمد کسب کنند ، شما نیز می توانید. پردرآمدترین یوتیوب ، رایان 7 ساله است که در کانال YouTube خود اسباب بازی ها را بررسی می کند که باعث شد 22 میلیون دلار در سال 2018 درآمد کسب کند. یکی دیگر از این افراد با درآمد بالا جفری استار است که بیش از 18 میلیون دلار درآمد در یوتیوب کسب کرده و دارای مارک لوازم آرایشی است سالانه حدود 100 میلیون دلار محصول به فروش می رساند. شهرت او در YouTube (و Myspace) به او کمک کرد تا از نفوذ خود برای درآمدزایی آنلاین فراتر از درآمد YouTube خود استفاده کند.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که به درستی تشخیص دهید که مردم در شاخه  علاقه و تخصص نیاز دارند چه محتوایی ببینند. سپس در رابطه با آن موضوع ویدیوهای جذاب و با کیفیت تولید کنید و با استفاده از قوانین سئو یوتیوب ویدیوهای خود را به مخاطبان بیشتری نمایش دهید.  یوتیوب در ازای نگه داشتن مخاطبان در این رسانه به افراد درآمد دلاری پرداخت می کند. علاوه بر این با شناخته تر شدن می توانید از راه تبلیغات و اسپانسرینگ نیز دریافتی داشته باشید.

یوتیوب مارکتینگ

۴. اینفلوئنسر شوید!

احتمالا با این واژه آشنا هستید اما منظور از اینفلوئنسر افرادی است که سبک زندگی شان را به اشتراک می گذارند و در بین مردم محبوب می شوند. ممکن است این افراد آشپزهایی باشند که هرروز یک رسپی را که درخانه امتحان می کنند منتشر کنند. یا ورزشکارانی که تمرین های روزانه شان را به مردم نشان می دهند یا افرادی که اهل سفر هستند و از سفرهایشان گزارش تهیه می کنند.

به هر ترتیب اگر سبک زندگی جذابی دارید یا صرفا بامزه هستید و می توانید طنز خوبی ایفا کنید می توانید مخاطبان زیادی جذب کرده سپس به تبلیغات بپرذازید.

برای تبدیل شدن به یک اینفلوئنسر ، باید یک فرد سالم ایجاد کنید. آسانترین سیستم عامل برای انجام این کار: YouTube و Instagram. برخی از بزرگترین تأثیرگذاران غیر مشهور اغلب اولین طعم قرار گرفتن در معرض این سیستم عامل ها را به دست آوردند. اگر می خواهید مخاطبان زیادی در اینستاگرام ایجاد کنید ، ممکن است بخواهید نحوه جذب فالورهای بیشتر اینستاگرام را بررسی کنید.

برای کسب درآمد به عنوان تأثیرگذار ، می توانید هزینه ارسال پست های پشتیبانی شده ، برنامه های سخنرانی ، ایجاد فروشگاه اینترنتی خود و فروش محصولات ، افزودن پیوندهای وابسته در بیوگرافی خود ، فروش عکس های خود ، فروش تبلیغات در پادکست خود ، پرداخت به عنوان سفیر مارک ، یک کتاب ایجاد کنید ، برای حضور در رویدادها حقوق دریافت کنید و موارد دیگر.

به دنبال جذب مشتریان جدید برای کسب و کارتان هستید؟
تیم ما قدم به قدم در مسیر موفقیت در کنار شما خواهد بود.
از اینجا شروع کنید

۵. در تخصص خود  دوره آنلاین ارائه دهید

به اشتراک گذاری دانش یکی از بهترین راه های کسب درآمد اینترنتی است. اگر در یک موضوع متخصص هستید ، می توانید با ایجاد دوره های آنلاین ، از دانش خود درآمد کسب کنید. می توانید دوره خود را در سایت هایی مثل فرادرس بفروشید یا اگر مخاطب خود را دارید ، در وب سایت خودتان بفروشید.

برای ایجاد یک دوره محبوب و موفق ، بهترین شرط شما این است که دوره های دیگر مربوط به موضوع خود را تماشا کنید. سپس ، به بررسی ها نگاه کنید. جنبه هایی که مردم ستایش می کنند چیست و چیزهایی که مردم از آنها متنفرند چیست؟ چگونه می توانید چیزی بهتر از آنچه قبلاً ایجاد شده ایجاد کنید؟ تمرکز خود را بر ایجاد محتوایی بگذارید که بزرگترین شکایات را حل کند در حالی که از جنبه های مثبتی که مردم ایجاد می کنند تقلید کند.

بستری که دوره خود را در آن می فروشید نحوه کسب درآمد به بهترین شکل را تعیین می کند. اگر دوره خود را در سایت های آموزشی می فروشید ، مجبور نیستید کارهای زیادی برای ارتقا  آن انجام دهید. تقریباً می توانید آن را تنظیم کنید و فراموش کنید. شاید آن را به برخی از وبلاگ ها یا در وب سایت خود تبلیغ کنید. با این حال ، اگر دوره در وب سایت خود شما میزبانی شده باشد ، ممکن است بخواهید تبلیغاتی برای تبلیغ دوره انجام دهید. همچنین می توانید یک لیست ایمیل بسازید تا بتوانید دوره های آینده را برای همان مخاطبان تبلیغ کنید.

پورتفولیو-چیست؟-آموزش-جامع-پورتفولیو

۶. محصولات فرهنگی الکترونیک تولید کنید

اگر قلم خوبی دارید و اطلاعات مفیدی دارید یا صرفا توانایی طنز پردازی یا داستان سرایی دارید می توانید PDF تولید و منتشر کنید. بدون این که حق چاپ و درگیری با انتشارات را داشته باشید. می توانید نویسنده ای برای کتاب الکترونیکی خود ، یک طراح گرافیک برای طراحی جلد یا یک فریلنسر برای قالب بندی کتاب الکترونیکی برای خود انتخاب کنید تا به حداقل کار شما برای انجام این کار کمک کند. بهتر است اگر روی کلمات کلیدی متکی بر جستجوهای معروف در آمازون تمرکز کنید. من اغلب از ابزار Keyword Tool استفاده می کنم که به شما امکان می دهد کلماتی را که مردم هنگام جستجو استفاده می کنند پیدا کنید تا بتوانید عنوان خود را در اطراف آن بسازید.

برای کسب درآمد اینترنتی از طریق فروش کتاب های الکترونیکی ، می توانید آن را به روش های مختلف به بازار عرضه کنید. می توانید کتاب الکترونیکی خود را به مدت چند روز رایگان اهدا کنید. این به شما کمک می کند برای مدتی در نتایج جستجو رتبه بالایی داشته باشید و برخی از نظرات را بدست آورید ، که به شما کمک می کند برای لیست های پولی رتبه بهتری داشته باشید.

به دنبال جذب مشتریان جدید برای کسب و کارتان هستید؟
تیم ما قدم به قدم در مسیر موفقیت در کنار شما خواهد بود.
از اینجا شروع کنید

۷. از طریق فریلنسینگ کسب درآمد اینترنتی کنید

ساده ترین راه برای کسب درآمد آنلاین این است که شغل فعلی خود را در 9 تا 5 نقش خود انجام دهید و به جای آن آنلاین انجام دهید. به عنوان مثال ، اگر نویسنده ، دستیار اداری ، طراح گرافیک ، معلم ، توسعه دهنده و غیره هستید ، می توانید این مهارت ها را به بازار عرضه کنید و مشتریانی را به صورت آنلاین پیدا کنید که مایل به پرداخت هزینه های شما هستند.

برای هر بخش از مشاغل آزاد نیز لیستی بی پایان از وب سایت ها وجود دارد. به عنوان مثال ، نویسندگان مستقل می توانند برای مشاغل در تابلوهای مشاغل خاص نوشتن آنلاین ، اما همچنین وب سایت های عمومی مستقل مانند Fiverr ، Freelancer ، Upwork و سایر موارد درخواست دهند. اگر فهمیدید که شغل شما جریان مستقیم درآمدزایی آنلاین ندارد ، می توانید به دنبال مهارت های قابل انتقال دیگری باشید.

برای کسب درآمد آنلاین به عنوان فریلنسر ، باید کار خود را با ایجاد یک نمونه کاره قوی شروع کنید. این ممکن است به معنای انجام برخی کارهای آزاد با برخی از مارک های معتبر میان رده برای شروع باشد. به محض دستیابی به نمونه کارهای قوی ، می توانید با مشتریان بزرگ بالقوه ارتباط برقرار کنید تا پول بیشتری به صورت آنلاین کسب کنید. به یاد داشته باشید ، فریلنسینگ یک بازی اعداد است: هرچه ایمیل ها و برنامه های شخصی شده بیشتری را پر کنید ، احتمال پاسخ شما بیشتر می شود.

۸. دست سازه ها و محصولات خودتان را بفروشید!

فرقی نمی کند که نقاش تابلوی رنگ روغن باشید یا تزیینات رزینی بسازید یا اصلا ترشی و مربا درست کنید. می توانید هرچیزی که تولید می کنید را در سطح اینترنت به فروش بگذارید. ممکن است بسته به شناختی که از مخاطبان خود به دست می آورید و بودجه و زمانی که دارید بخواهید از پلتفرم های مختلفی مثل شبکه های اجتماعی یا وبسایت های شخصی تان استفاده کنید. که البته اگر محصولات شما تحت عنوان برند خاصی تولید می شود پیشنهاد می کنیم همین کار را انجام بدهید.

اما اگر محصولاتتان به صورت پراکنده و خانگی تولید می شوند و تولیدتان آن قدر زیاد نیست که هزینه طراحی و سئوی سایت را بپردازید می توانید در سایت های دیگری مثل «باسلام» محصولات خودتان را به فروش برسانید.

بازاریابی-محتوا-چگونه-فروش-شما-را-مانند-موشک،-افزایش-می‌دهد؟

۹. برای کسب درآمد اینترنتی تدریس کنید!

یکی از خوبی های فضای آنلاین این است که به اندازه کافی برای همه جا دارد. و همچنین اجازه می دهد دو طرف متقاضی و تولید کننده به سادگی و بدون جستجوی طولانی یکدیگر را پیدا کنند. در هر رشته ای که تحصیل یا تجربه کسب کرده باشید به شرط این که در آن حرفه ای باشید می توانید شاگرد آنلاین بگیرید و مهارت و دانش خود را منتقل کنید.

آیا مهندسی شیمی خوانده اید؟ مربی بدنسازی هستید؟ یا سال ها در دفاتر حقوقی کار کرده اید و حالا می توانید مشاوره آنلاین بدهید؟ بسیار خب! مهارت هایتان را به اشتراک بگذارید. سایت هایی مثل «استاد سلام» و «الو استاد» کار را برایتان راحت تر کرده اند. می توانید در وبسایت های این چنینی حساب کاربری بسازید و تخصص و دستمزد خود را مشخص کنید. و در ازای پرداخت حق عضویت به شاگردانی که دنبال مهارت و تخصص شما هستند تدریس کنید.

۱۰. فعالیت های فرهنگی آنلاین انجام بدهید!

اگر به یک زبان خارجی یا باستانی تسلط دارید می توانید وارد بخش ترجمه شوید. خوشبختانه وبسایت های زیادی مثل « ایران مترجم» و «شبکه مترجمین ایران» با برگزاری یک آزمون سطح زبانی شما را می سنجند و پروژه های دریافتی شان را به شما واگذار می کنند. اگر تمایلی به پیوستن به این سایت ها ندارید می توانید در سایت های فریلنسری که پیش تر معرفی شدند مراجعه کرده و به صورت پروژه ای فعالیت کنید.

علاوه بر ترجمه از طریق نویسندگی و تولید محتوای وبسایت ها به صورت پروژه ای یا دائمی نیز می توانید در آمد کسب کنید. فقط توجه کنید که تولید محتوا با نویسندگی معمولی تفاوت دارد. تولید محتوا یکی از زیر شاخه های بازاریابی است و به دانش و اطلاعات سئویی و بازاریابی نیاز دارد. در دسته بندی آموزش تولید محتوا در وبلاگ سایت می توانید به مقالاتی که در این باره تولید کرده ایم دسترسی داشته باشید.

جمع بندی

در این مقاله با ده روش کسب درآمد اینترنتی آشنا شدید و حالا می توانید براساس مهارت و تخصص خود در یکی از این شاخه ها فعالیت کنید. اگر سوالی در این باره در ذهن شماست می توانید از بخش نظرات زیر همین پست از ما بپرسید. یا تجربیات مفید خود را با سایر کاربران به اشتراک بگذارید. فراموش نکنید که همواره و برای تمام خدمات دیجیتال مارکتینگ می توانید روی همکاری تاس حساب کنید.

نعیمه نخعی

نعیمه می‌نویسد، مباحث پیچیده مارکتینگ را ساده می‌نویسد تا همه بتوانند به سادگی حرفه‌ای شوند!

پیام شما