چطور تیک آبی اینستاگرام دریافت کنیم؟

  چطور می‌توانم تیک آبی اینستاگرام را بگیرم؟ چرا اینستاکرام درخواستم را تایید نمی‌کند؟ چه اشتباهی مرتکب شده‌ام؟ شما که کارتان دیجیتال مارکتینگ و مدیریت پیج اینستاگرام است می‌توانید تیک آبی حساب کاربری مرا هم تایید کنید؟ این سوالاتی است که عادت کرده‌ایم از ما بپرسند و بعد از انتشار این مطلب تنها لینک این …

تیک آبی اینستاگرام

 

چطور می‌توانم تیک آبی اینستاگرام را بگیرم؟ چرا اینستاکرام درخواستم را تایید نمی‌کند؟ چه اشتباهی مرتکب شده‌ام؟ شما که کارتان دیجیتال مارکتینگ و مدیریت پیج اینستاگرام است می‌توانید تیک آبی حساب کاربری مرا هم تایید کنید؟

این سوالاتی است که عادت کرده‌ایم از ما بپرسند و بعد از انتشار این مطلب تنها لینک این مقاله را در اختیارشان قرار می‌دهیم چرا که با خواندن آن می‌توانند به پاسخ تمام سوالاتشان برسند.

اگر شما هم از آن دسته‌ای هستید که تیک آبی اینستاگرام را می‌خواهند اما نمی‌دانند چطور بایستی به دستش بیاورند، تا انتهای مطلب با آژانس دیجیتال مارکتینگ تاس همراه باشید و بخوانید:

 • تیک آبی اینستاگرام چیست و چه فایده‌ای دارد؟
 • مراحل درخواست دریافت تاییدیه تیک آبی اینستاگرام
 • نکاتی برای بالا بردن شانس تایید تیک آبی

 

پیشنهاد می‌کنیم مطالعه کنید:

۸ گام ساده برای تبدیل شدن به اینفلوئنسر اینستاگرام

 

تیک آبی اینستاگرام چیست و چه فایده‌ای دارد؟

این روزها با محبوبیت روزافزون شبکه اجتماعی اینستاگرام و ویژگی‌های جذابی که دائم به آن‌ها اضافه می‌شود، تیک آبی اینستاگرام از مدال طلای المپیک خواهان بیشتری دارد. داشتن این تیک، مهر تاییدی بر هویت واقعی سلبریتی‌ها و افراد مشهور و همچنین تایید اعتبار صاحب حساب به شمار می آید.

 

به دنبال موفقیت ۱۰۰٪ در اینستاگرام هستید؟
موفقیت برند شما در شبکه های اجتماعی را تضمین خواهیم کرد.
از اینجا شروع کنید

 

کمی پیش از این روش دریافت این تیک کوچک چیزی شبیه به جعبه سیاه بود و فقط عده‌ای سلبریتی و افراد مشهور این راز را می‌دانستند و یک آیکون کوچک آبی رنگ در کنار آیدی شان ظاهر می‌شد. خوشبختانه اینستاگرامر های سراسر دنیا حالا می‌توانند از این راز برملا شده با خبر شوند و تاییدیه حساب کاربری خود را بگیرند. بیاید مراحل گرفتن این آبی مرموز را با یکدیگر بررسی کنیم.

چطور تیک آبی اینستاگرام را دریافت کنیم؟

 

در واقع درخواست تأیید اینستاگرام بسیار ساده است. قبل از دنبال کردن دستورالعمل های زیر ، مطمئن شوید که به حسابی که می خواهید تأیید شوید وارد شده اید. به عنوان مثال ، اگر می خواهید نشان اینستاگرام را برای حساب شرکت خود دریافت کنید ، مطمئن باشید که به طور تصادفی در حساب شخصی خود نیستید. سپس به سادگی تمام مراحل زیر را طی کنید:

 1. با ضربه زدن روی نماد با عکس نمایه خود در گوشه پایین سمت راست ، به ئروفایل اینستاگرام خود بروید.
 2. روی نماد منو در گوشه بالا سمت راست نمایه خود ضربه بزنید.
 3. نماد تنظیمات را که در پایین سمت راست صفحه نمایش شما ظاهر می شود، انتخاب کرده و سپس از منوی تنظیمات Account را انتخاب کنید.
 4.  از طریق تنظیمات حساب به پایین پیمایش کنید تا اینکه درخواست تأیید را مشاهده کنید ، سپس روی آن ضربه بزنید
 5. فرم با نام حساب شما از قبل پر شده ظاهر می شود. ابتدا نام کامل خود را اضافه کنید (برای کسب و کار، نام کامل هرکسی که اینستاگرام شما را مدیریت کند ارا وارد کنید).
 6. بعد ، روی گزینه انتخاب پرونده ضربه بزنید تاتصویر مدرک شناسایی خود را ضمیمه کنید. برای اشخاص حقیقی عکس شناسنامه، گواهینامه رانندگی ، گذرنامه یا کارت شناسایی ملی کار می کند. برای حساب های تجاری می توانید از هرگونه سند رسمی تجاری مانند تشکیل پرونده مالیات ، اساسنامه یا حتی قبض برق اخیر استفاده کنید.
 7. یا دوربین خود را باز کنید و از شناسه خود یک عکس واضح و تمرکز بگیرید یا تصویری از شناسه خود را از تلفن بارگذاری کنید.
 8. در آخر ، روی دکمه آبی رنگ ارسال در پایین صفحه ضربه بزنید تا درخواست تأیید خود را به اینستاگرام ارائه دهید.

روش دریافت تیک آبی اینستاگرام

حالا چه اتفاقی می افتد؟ آیا تأیید شده ام؟

فقط یک ثانیه صبر کنید – شما هنوز یک اینفلوئنسر تأیید شده اینستاگرام نیستید. درخواست شما اکنون به تصمیم گیرندگان نهایی در IG می رود که حساب شما را بررسی می کنند و تصمیم می گیرند که شما را برای نشان افتخار شوالیه اینستاگرام تأیید کنند یا نه.

 

این ممکن است چندین هفته طول بکشد ، بنابراین اگر بلافاصله جواب آن را نگرفتید نیازی نیست نگران شوید.

وقتی مقامات اینستاگرام تصمیم خود را گرفتند ، در برنامه اعلانی دریافت خواهید کرد که به شما تأیید صحت اینستاگرام را می دهد یا نه.

اگر درخواست شما رد شد ، امید خود را از دست ندهید! بعد از 30 روز می توانید درخواست جدیدی ارسال کنید.

 

نکاتی برای تأیید شدن در اینستاگرام

 

اکثر حساب های تأیید شده در اینستاگرام برند های شناخته شده یا چهره های عمومی با تعداد دنبال کنندگان زیاد هستند. اما برای تأیید شدن به تعداد زیادی دنبال کننده احتیاج ندارید – فقط باید حسابی باشید که احتمال دارد افراد دیگری بخواهند هویتش را در محیط اینستاگرام جعل کنند.

پس از انتشاز اطلاعات و قوانینی درباره دریافت تیک آبی در سال ۲۰۲۰ حالا می‌توانیم شفاف تر بگوییم که رعایت چه نکاتی می‌تواند باعث تایید شدن حساب کاربری ما بشود. مدیران و مجریان اینستاگرام اکنون استانداردها و الزامات خود را برای تأیید شدن در اینستاگرام در مرکز راهنمایی خود به صورت عمومی بیان می کنند.

 

به دنبال موفقیت ۱۰۰٪ در اینستاگرام هستید؟
موفقیت برند شما در شبکه های اجتماعی را تضمین خواهیم کرد.
از اینجا شروع کنید

 

اگر فکر می کنید که واجد شرایط  آن تیک آبی زیبا هستید بایستی حواستان به رعایت نکات زیر باشد. آنچه بایستی انجام دهید به شرح زیر است:

قانونمند عمل کنید

اگر مجریان اینستاگرام احساس می کنند که شما از شرایط استفاده یا دستورالعمل های انجمن آنها پیروی نمی کنید ، باید شانس تایید شدن خود را ببوسید و پس از یک خداحافظی گرم به خدا بسپارید. به همین دلیل است که افراد شناخته شده‌ی زیادی که نمی‌خواهیم اسمشان را ببریم با وجود دنبال کنندگان زیاد نتوانسته اند تایید تیک آبی را بگیرند.

واقعی باشید

این شعار که شاید از بس روی پروفایل و استوری این یکی و آن یکی دیده باشید برایتان بی معنی شده باشد، اینجا واقعا جواب می‌دهد. منظور این است که به معنای واقعی کلمه واقعی باشید. حساب کاربری شما باید یک ماکت کوچک اما واقعی از شخصیت حقیقی تان در جامعه باشد. همانطور که هیچ فرد واقعی در سطح جامعه را با نام *&#$% نمی شناسیم و  هیچکس روی صورتش به جای چهره عکس گل و کودک نمی‌چسباند در اینستاگرام هم باید از نام و تصویر و اطلاعات درست استفاده کنید.

برای حساب‌های کاربری تجاری هم همین اصل صدق می‌کند. تمام اطلاعات برند  بایستی درست وارد شوند و تصویر مناسبی روی پروفایل قرار بگیرد.

در جریان هستید که افراد خیلی معمولی هم نمی‌توانند این نشان را دریافت کنند. یکی از راه‌های صحت سنجی این است که نام شما یا برندی که حساب کاربری به آن متعلق است در سایت‌های خبری یا علمی یا… حضور داشته باشد که واضح است سایت‌های تبلیغاتی به حساب نمی‌آیند.

فقط برای یک حساب در خواست تأیید ارسال کنید

طبق اینستاگرام ، حساب شما باید “حضور منحصر به فرد شخص یا کسب و کاری باشد که نماینده آن است”. اساساً نمی توانید چندین حساب تأیید شده برای خود یا برند خود داشته باشید. تنها استثنا برای حساب های خاص زبان است. مثلا مک دونالد چندین صفحه با تیک آبی برای حساب‌های زبان‌های مختلف در کشورهای مختلف دارد.

 جمع بندی

در این مطلب روش کامل دریافت تیک آبی اینستاگرام و نکاتی برای بالا بردن شانس تایید را معرفی کردیم. پیش از هر اقدامی مرور کنید و ببینید آیا واجد شرایط دریافت تیک آبی اینستاگرام هستید یا خیر!  اگر سوالی در ذهن شماست که در این مطلب به آن پاسخی داده نشده می‌توانید از بخش نظرات از ما بپرسید. فراموش نکنید که همواره می‌توانید برای تمامی خدمات دیجیتال مارکتینگ، از جمله مدیریت پیج اینستاگرام روی تاس حساب کنید.

به دنبال موفقیت ۱۰۰٪ در اینستاگرام هستید؟
موفقیت برند شما در شبکه های اجتماعی را تضمین خواهیم کرد.
از اینجا شروع کنید