آموزش ساده ی بستن کامنت اینستاگرام در پست، استوری و IGTV!

اگر از بحث های جنجالی که زیر پست هایتان اتفاق می افتد و گاهی ممکن است کار را به جاهای باریک هم بکشاند خسته اید، اگر گاهی اصلا حوصله پاسخ دادن به نظرات را ندارید و می خواهید پست تان را از حاشیه دور نگه دارید این مطلب برای شماست. تا انتهای مطلب همراه آژانس …

آموزش بستن کامنت اینستاگرام

اگر از بحث های جنجالی که زیر پست هایتان اتفاق می افتد و گاهی ممکن است کار را به جاهای باریک هم بکشاند خسته اید، اگر گاهی اصلا حوصله پاسخ دادن به نظرات را ندارید و می خواهید پست تان را از حاشیه دور نگه دارید این مطلب برای شماست. تا انتهای مطلب همراه آژانس دیجیتال مارکتینگ تاس باشید و درباره بستن کامنت اینستاگرام بخوانید.

 

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید: درباره آینده اینستاگرام مارکتینگ چه می دانید؟

 

اینستاگرام به عنوان رسانه ای بصری که محتوای اصلی آن پست های تصویری است جای زیادی برای بحث و گفتگو باز نمی گذارد. مگر در دایرکت مسیج ها و کامنت ها. دایرکت مسیج ها مثل هر پیام خصوصی دیگری قابل کنترل هستند اما امان از نظرات! گاهی ممکن است پست هایی را منتشر کنید که کمی بیشتر از سایرین پتانسیل بحث و گفتگوهای غیر مثبت در کامنت را داشته باشند  و تعجبی ندارد که دنبال راهی برای بستن کامنت اینستاگرام باشید.

این رسانه هم از سال ۲۰۲۰ به بعد دغدغه افرادی مثل شما را به خوبی درک کرده است و امکان بستن کامنت ها را ایجاد کرده است. در این مورد شما می توانید به طور کامل نظرات را ببندید. یا این که فقط به مخاطبانی که آن ها را دنبال می کنید اجازه درج نظر بدهید.

با این حال ، با به روزرسانی جدید ، کنترل نظرات پست شما بسیار آسان تر است. به جای جستجوی واژه پیچیده ، همه کاربران این توانایی را دارند که به راحتی ویژگی نظر را در هر زمان روشن یا خاموش کنند – زیرا بعضی اوقات شما به همه بازخورد درباره پست های شخصی نیازی ندارید ، می دانید؟

 

شاید شما در حال ارسال موضوعی هستید که می تواند بحث برانگیز باشد یا در موضوعی که بحث در آن دشوار است اما گشودن در مورد آن مهم به نظر می رسد – به هر دلیلی ، اینستاگرام به شما امکان می دهد نظرات مربوط به پست های خود را غیرفعال کنید.

 

به دنبال موفقیت ۱۰۰٪ در اینستاگرام هستید؟
موفقیت برند شما در شبکه های اجتماعی را تضمین خواهیم کرد.
از اینجا شروع کنید

 

بستن کامنت اینستاگرام چطور انجام می شود؟

در اینجا یک راهنمای گام به گام در مورد چگونگی خاموش کردن نظرات در اینستاگرام و ایجاد خبرمایه خود به یک مکان استقبال پذیرتر برای بیان خود و به اشتراک گذاری آورده شده است.

 

برنامه خود را به روز کنید

قبل از اینکه بخواهید تنظیمات نظر خود را تغییر دهید ، به Google Play یا اپ استور بروید تا مطمئن شوید از آخرین نسخه Instagram استفاده می کنید.

توجه: دو روش برای تبدیل نظرات در مورد پنتاگرام وجود دارد. مورد اول قبل از اشتراک پست است و مورد دوم بعد از اشتراک پست است.

برای اینکه قبل از ارسال تصویر ، اظهارنظر را خاموش کنید ، کافی است روی گزینه “تنظیمات پیشرفته” در پایین صفحه ضربه بزنید.

 

به دنبال موفقیت ۱۰۰٪ در اینستاگرام هستید؟
موفقیت برند شما در شبکه های اجتماعی را تضمین خواهیم کرد.
از اینجا شروع کنید

 

روش بستن کامنت های اینستاگرام در پست ها

تغییر کلید و نظر دادن برای پست جدید غیرفعال خواهد شد. اگر نظر خود را تغییر دادید ، عرق نکنید! این ویژگی کاملاً انعطاف پذیر است و در هر زمان می توان نظر را روشن کرد!

 

 1. منوی سه نقطه را در پست انتخاب کنید

بگویید شما پستی دارید که بسیار مورد توجه قرار گرفته است ، اما نه از نوع مورد نظر شما. در گذشته ممکن است وسوسه شده باشید که پست شخصی خود را حذف کنید یا حساب خود را به خصوصی تغییر دهید – اما اکنون گزینه بهتری وجود دارد! برای خاموش کردن عقب مانده اظهارنظر برای یک پست عمومی ، نمایه اینستاگرام خود را باز کنید ، پستی را که می خواهید تغییر دهید انتخاب کنید و روی نماد “…” در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید.

 

 1. روی « Turn Off Commenting» ضربه بزنید

برای غیرفعال کردن نظر ، روی گزینه ” Turn Off Commenting” ضربه بزنید. نماد کوچک ابر گفتگو که معمولاً بین آیکون های “لایک” و “اشتراک گذاری” دیده می شود ، ناپدید می شود. این یک تغییر کاملاً ظریف است ، بنابراین اکثر بینندگان تا زمانی که سعی نکنند چیزی بنویسند ، حتی متوجه نمی شوند که نظرات در پست غیرفعال هستند.

بستن کامنت اینستاگرام

بستن کامنت اینستاگرام در لایو چطور انجام می شود؟

همچنین می توان نظرات را در ویدیوهای زنده اینستاگرام پنهان و خاموش کرد که برای اینستاگرامرهایی که تعداد زیادی فالوور دارند یک گزینه بزرگ است.

 

وقتی ویدیوی زنده خود را شروع کردید ، برای خاموش کردن نظرات ، این دستورالعمل ها را دنبال کنید:

به جعبه نظرات واقع در گوشه پایین سمت چپ صفحه خود بروید.

روی سه نقطه عمودی کلیک کنید.

روی خاموش کردن نظر ضربه بزنید

خاموش کردن کامنت ها در اینستاگرام به صورت زنده

در هر زمان از پخش ویدیوی زنده می توانید نظرات خود را پنهان کنید تا از اظهارنظر افراد جلوگیری شود.

 

 

چطور کامنت ها را برای پستی که قبلا منتشر کرده ایم ببندیم؟

 1. روی برنامه Instagram خود در تلفن ضربه بزنید.
 2. از صفحه نمایه خود ، روی عکسی که می خواهید روی آن نظرات غیرفعال شود ضربه بزنید.
 3. روی سه نقطه در گوشه سمت راست بالای عکس ضربه بزنید تا لیستی از گزینه ها نشان داده شود.
 4. روی “خاموش کردن نظر” ضربه بزنید.

بستن کامنت اینستاگرام در لایوبستن

سپس نظرات غیرفعال می شوند و با دنبال کردن مراحل یک و دو در هر زمان می توانند دوباره فعال شوند و سپس روی ” Turn On Commenting” ضربه بزنید.

 

روش بستن کامنت افراد خاص در اینستاگرام

ش اولین راهی که می توانید برای مسدود کردن نظرات در پست های اینستاگرام استفاده کنید این است که می خواهید افراد خاصی را در اینستاگرام مسدود کنید. هنوز می توانید حساب آن شخص و پست های IG را مشاهده کنید ، اما دیگر نظرات وی را در مورد پست های خود مشاهده نخواهید کرد.

در اینجا نحوه خاموش کردن نظرات در اینستاگرام آمده است:

 

 • برنامه Instagram را باز کرده و با استفاده از حساب IG خود وارد شوید.
 • به منوی تنظیمات بروید.
 • وارد گزینه منوی حریم خصوصی> نظرات شوید.
 • روی گزینه Block Comments From ضربه بزنید.
 • نام کاربری شخصی را که می خواهید از او نظراتش را مسدود کنید ، تایپ کنید.
 • هنگامی که فرد مورد نظر خود را مسدود کردید ، دیگر نظری را که روی پست های شما قرار می گیرد نمی بینید.

 

راه دوم برای مسدود کردن نظرات در اینستاگرام مسدود کردن نظرات بی ادبانه و توهین آمیز است. اینستاگرام الگوریتمی برای مسدود کردن خودکار کلمات توهین آمیز در نظرات شما در مورد پست IG فراهم می کند.

 

به دنبال موفقیت ۱۰۰٪ در اینستاگرام هستید؟
موفقیت برند شما در شبکه های اجتماعی را تضمین خواهیم کرد.
از اینجا شروع کنید

 

جمع بندی

در این مقاله همه چیز درباره بستن کامنت اینستاگرام  را خواندید و آموختید نظرات ناخوشایند را در بخش های مختلف پست و استوری و IGTV مسدود کنید. اگر درباره هر یک از این روش ها یا سایر مسائل اینستاگرام سوالی دارید می توانید از بخش نظرات زیر همین پست از ما بپرسید و پاسخ بگیرید. همچنین می توانید تجربیات مفید خود را با سایر کاربران به اشتراک گذاشته و موضوعات پیشنهادی خود را نیز برایمان ارسال کنید. فراموش نکنید که همواره و برای تمامی خدمات اینستاگرام مارکتینگ و مدیریت پیج اینستاگرام می توانید روی تاس حساب کنید.