چطور زیرنویس خودکار اینستاگرام را برای ویدیوها فعال کنیم؟

خوشبختانه اینستاگرام رسانه باشعوری است و درک می کند که افراد زیادی از آن برای مارکتینگ استفاده می کنند. بنابراین راه پیشرفت را هر روز برای این نوع صفحات هموارتر می کند و ویژگی های جذاب و جدیدی را ارائه می کند که باعث می شود بتوانید برای کاربران خود صفحه مهیاتری ایجاد کنید. یکی …

زیرنویس خودکار اینستاگرام

خوشبختانه اینستاگرام رسانه باشعوری است و درک می کند که افراد زیادی از آن برای مارکتینگ استفاده می کنند. بنابراین راه پیشرفت را هر روز برای این نوع صفحات هموارتر می کند و ویژگی های جذاب و جدیدی را ارائه می کند که باعث می شود بتوانید برای کاربران خود صفحه مهیاتری ایجاد کنید. یکی از جذاب ترین ویژگی های این رسانه در سال اخیر زیرنویس خودکار  اینستاگرام بوده است که در این مطلب از آژانس دیجیتال مارکتینگ تاس به طور کامل آن را بررسی می کنیم:

 

  • زیر نویس خودکار اینستاگرام چیست؟
  • چطور از زیرنویس خودکار اینستاگرام استفاده کنیم؟
  • چرا باید از زیرنویس خودکار اینستاگرام کمک بگیریم؟
  • روش تنظیم زیر نویس خودکار اینستاگرام

 

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید: بهترین اپلیکیشن ها برای تشخیص آنفالو اینستاگرام!

 

زیرنویس خودکار اینستاگرام دقیقا یعنی چه؟

ممکن است در چند مدت اخیر با محتواهای ویدیویی مواجه شده باشید که هرچه در ویدیو گفته می شود را در زیرنویس می آورند و به این ترتیب شما می توانید بدون نیاز به هنذفری ویدیوی مورد نظر را تا انتها تماشا کنید و بدانید داستان از چه قراار است. این همان ویژگی است که از آن با نام زیرنویس خودکار اینستاگرام یاد کردیم. شما می توانید به سادگی یک ویدیو تولید کنید و اینستاگرام تمام صحبت های آن را به صورت خودکار در زیرنویس اضافه کند.

چطور از زیرنویس خودکار اینستاگرام استفاده کنیم؟

اینستاگرام قابلیت دسترسی جدیدی را ایجاد کرده است که به شما امکان می دهد زیرنویس هایی را به صورت پیش فرض به استوری ها و به زودی Instagram Reels اضافه کنید.با برچسب زیرنویس ها ، برند ها و سازندگان می توانند در جهت ایجاد یک تجربه فراگیرتر برای جامعه خود تلاش کنند.

اجازه بدهید در ابتدا به نکاتی که باید درباره جدیدترین ویژگی اینستاگرام و نحوه استفاده از آن برای بیزنس  خود بدانید بپردازیم:

 

چطور می توانیم زیرنویس خودکار اینستاگرام را به استوری ها اضافه کنیم؟

استفاده از برچسب زیرنویس جدید اینستاگرام کاملاً مشابه استفاده از برچسب های دیگر استوری های اینستاگرام است. روش تنظیم این برچسب به شرح زیر است:

مرحله شماره 1: به آیکون دوربین و استوری اینستاگرام یا Reels بروید و یا یک فیلم را از گالری ضبط یا بارگذاری کنید.

مرحله شماره 2: پس از بارگذاری یا ضبط ، روی آیکون برچسب ضربه بزنید.

روش اضافه کردن زیرنویس خودکار اینستاگرام

مرحله شماره 3: برچسب “Captions” را انتخاب کنید.

مرحله شماره 4: در این مرحله می توانید از بین چهار قالب متن مختلف ، متن را به اطراف صفحه حرکت داده و رنگ را تغییر دهید.

و همین! زیرنویس های شما اکنون باید در استوری اینستاگرام شما ایجاد شود. حتماً زیرنویس ها را قبل از ارسال چک کنید و بخوانید زیرا اینستاگرام ممکن است صدای شما را به طور دقیق رونویسی نکند. در حال حاضر ، کاربران پس از واقعیت قادر به ویرایش زیرنویس ها نیستند.

 

به دنبال موفقیت ۱۰۰٪ در اینستاگرام هستید؟
موفقیت برند شما در شبکه های اجتماعی را تضمین خواهیم کرد.
از اینجا شروع کنید

 

چرا به ویژگی زیرنویس اینستاگرام دسترسی ندارم؟

ممکن است به دلایل مختلفی از جمله قدیمی بودن گوشی موبایل یا وی پی ان مورد استفاده تان برچسب مربوط به زیر نویس خودکار اینستاگرام را در استوری خود پیدا نکنید. اگر هنوز به این ویژگی دسترسی ندارید هیچ جای نگرانی نیست چرا که روش های دستی برای اضافه کردن آن نیز وجود دارد که در این قسمت به آن ها خواهیم پرداخت.

آن طور که منابع تکنولوژی اعلام کرده اند این ویژگی در ابتدا به استوری اضافه می شود و سپس در Reels به صورت آزمایشی فعال می شود و بعد به صورت گسترده تری راه اندازی می شود. اگر با وجود به روزرسانی اپلیکیشن هنوز در دسترسی مشکل دارید بهتر است از این روش ها استفاده کنید:

 

روش اول: اضافه کردن متن های دستی به استوری اینستاگرام

در این روش می توانید با استفاده از روش های همیشگی و معمول برای خلاصه کردن نکات مهمی که می خواهید بگویید از برچسب متن استفاده کنید و آن ها را مطابق سلیقه خود تنظیم کنید. این روش کمی زمان بر تر است و البته به دلیل محدودیتی که در نگارش و تنظیم متون دارید بایستی خلاصه ترین نکات را در آن بگنجانید.

اضافه کردن کپشن استوری اینستاگرام به روش دستی

روش دوم: استفاده از برنامه های کمکی

برخی اپ های جانبی برای تنظیم زیرنویس استوری اینستاگرام وجود دارند که می توانند به کمکتان بیایند. به نظر می رسد این سه مورد از سایرین مطمئن تر و کاربردی تر هستند:

  • Threads by Instagram
  • Clipomatic
  • CaptionMax

این موارد به شما کمک می کنند تا برای برنامه ریزی و ایجاد ساده تر استوری های خود و همچنین صرفه جویی در وقت، برنامه ای برای استوری های خود تعیین کنید.

این کار بسیار ساده است. کافی است ویدیو های خود را به عنوان مدیا و گالری در این اپ بارگذاری کنید و تصمیم بگیرید چه زمانی بایستی به صورت زنده پخش شوند. به محض این که زمان ارسال استوری هایتان فرا برسد  نوتیفیکیشنی روی موبایل تان  دریافت خواهید کرد و همه لینک ها و متن شما در کلیپ بورد شما کپی می شود.

اما هنوز به بهترین قسمتش نرسیده ایم! از آنجا که استوری ها را به صورت دستی بارگذاری می کنید، می توانید برچسب زیرنویس ها را قبل از پخش مستقیم استفاده کنید تا اطمینان حاصل شود که استوری های قابل دسترسی را به اشتراک می گذارید.

 

به دنبال موفقیت ۱۰۰٪ در اینستاگرام هستید؟
موفقیت برند شما در شبکه های اجتماعی را تضمین خواهیم کرد.
از اینجا شروع کنید

 

چرا زیرنویس های استوری های اینستاگرام و  Reel مهم هستند؟

زیرنویس های استوری اینستاگرام شما خیلی ساده تر خوانده می شوند و درک محتوای شما را برای مخاطبانتان ساده تر می کنند. در واقع این ویژگی است که از مدت ها قبل تقاضا برای آن وجود داشته است و دلیل خوبی هم دارد!

به عنوان یک برند یا حساب تجاری ، محتوای اینستاگرام شما باید تا حد ممکن فراگیر باشد و برچسب زیرنویس جدید اینستاگرام به آن کمک می کند.

زیرنویس ویدیوی اینستاگرام نه تنها برای افرادی که بدون صدا تماشا می کنند مهم است، بلکه برای کسانی که مشکل شنوایی دارند ضروری است. به خصوص که بیش از 5٪ از جمعیت – 466 میلیون نفر – کم شنوایی را از کار انداخته اند.

 

اگر یک کاربر در حال تماشای استوری یا Reels اینستاگرام در یک مکان عمومی آرام و بدون هدفون باشد، احتمال دارد از ویدیوی شما خارج شود. اما با وجود زیرنویس این مشکل برطرف خواهد شد و ویدیوهای شما بیشتر بازدید خواهند گرفت. چرا که متوقف کردن و تماشا و درک ویدیو برای مخاطبانتان ساده تر می شود.

زیرنویس ها می توانند به طور گسترده ای به ایجاد فضای قابل دسترسی بیشتر برای همه افراد جامعه شما کمک کنند.

 

به دنبال موفقیت ۱۰۰٪ در اینستاگرام هستید؟
موفقیت برند شما در شبکه های اجتماعی را تضمین خواهیم کرد.
از اینجا شروع کنید

 

 

جمع بندی

یادتان نرود که درست است مخاطبان شما عموما ایرانی هستند و شما هم در اغلب ویدیوهای خود به فارسی سلیس صحبت می کنید و همه می توانند آن را بفهمند اما داشتن زیرنویس برایتان کمک بزرگی به حساب می آید. چنان که در این مقاله روش تنظیم و مزایای این ویژگی را خواندید توصیه می کنیم از همین امروز استفاده از آن را شروع کنید. اگر جایی در این مقاله براای شما سوال برانگیز بود می توانید در بخش نظرات زیر همین پست سوالتان را از ما بپرسید و پاسخ بگیرید. در صورت تمایل می توانید تجربیات مربوط خود را نیز با سایر کاربران به اشتراک بگذارید. فراموش نکنید که همواره و برای تمامی خدمات بازاریابی شبکه های اجتماعی از جمله مدیریت پیج اینستاگرام می توانید روی همکاری تیم تاس حساب کنید.