ترفندهای استفاده از بیزنس اکانت اینستاگرام برای دیجیتال مارکتر ها و برندها!

یکی از موهبت های اینستاگرام برای برندها حساب بیزنسی است که آمار و اطلاع دقیقی به دست مارکترها می دهد تا با تحلیل آن ها بتوانند بر روند کار خود تسلط پیدا کنند. در این مطلب از آژانس دیجیتال مارکتینگ تاس به بررسی چگونگی تحلیل و آنالیز حساب بیزنسی اینستاگرام خواهیم پرداخت. پیشنهاد می کنیم …

ترفندهای استفاده از بیزنس اکانت اینستاگرام

یکی از موهبت های اینستاگرام برای برندها حساب بیزنسی است که آمار و اطلاع دقیقی به دست مارکترها می دهد تا با تحلیل آن ها بتوانند بر روند کار خود تسلط پیدا کنند. در این مطلب از آژانس دیجیتال مارکتینگ تاس به بررسی چگونگی تحلیل و آنالیز حساب بیزنسی اینستاگرام خواهیم پرداخت.

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید: چطور کامنت های اینستاگرام را ببندیم؟

تغییر کاربری پروفایل شخصی به حساب بیزنسی اینستاگرام به شما امکان دسترسی به چندین ویژگی را می دهد که می تواند برای کسب و کارتان بسیار مفید باشد.  در این مقاله ، خواهید فهمید که چطور از بیزنس اکانت اینستاگرام برای بازاریابی دیجیتال استفاده کنید.

به دنبال موفقیت ۱۰۰٪ در اینستاگرام هستید؟
موفقیت برند شما در شبکه های اجتماعی را تضمین خواهیم کرد.
از اینجا شروع کنید

چطور بفهمید که حساب بیزنسی اینستاگرامی دارید؟

برای اینکه بفهمید آیا به نمایه های تجاری اینستاگرام دسترسی دارید:

مطمئن شوید که برنامه اینستاگرام شما به آخرین نسخه به روز شده است.

سپس به برنامه اینستاگرام خود بروید و روی پروفایل خود در پایین سمت راست ضربه بزنید.

در مرحله بعد ، روی آیکون چرخ دنده تنظیمات در بالا سمت راست ضربه بزنید.

اگر گزینه تغییر به حساب بیزنسی یا  Switch to Business Profile را مشاهده کنید، هنوز حساب بیزنسی ندارید اما می توانید آن را فعال کنید.

با فعال کردن تیک تغییر حساب به بیزنس اکانت می توانید حساب تجاری خود را فعال کنید. سپس روی لینک مشاهده ویژگی ها ضربه بزنید تا درباره ویژگی های آن مطالعه کنید.

فعال سازی بیزنس اکانت اینستاگرام

چطور  از ابتدا حساب تجاری  اینستاگرام راه اندازی کنیم؟

به صفحه فیس بوک خود متصل شوید.

یک شماره تلفن ، ایمیل یا مکان اضافه کنید تا مشتریان بتوانند مستقیماً از طریق یک دکمه در نمایه شما به شما دسترسی پیدا کنند.

درباره فالوور خود بیاموزید و عملکرد پست های خود را ببینید.

تبلیغاتی را در اینستاگرام ایجاد کنید که به شما در رشد تجارت کمک می کند.

وقتی برای انجام سوئیچ آماده شدید ، برای ادامه کار و اتصال به صفحه مشاغل فیس بوک خود روی دکمه آبی کلیک کنید.

اکنون اطلاعات تماس مشاغل خود را وارد کنید ، و اینستاگرام به طور خودکار اطلاعات را از صفحه فیس بوک شما خارج می کند. شما می توانید براساس اطلاعات دلخواه خود از این اطلاعات استفاده کنید یا آن ها را حذف کنید.

پس از پایان کار ، به پروفایل اینستاگرام خود باز خواهید گشت، که اکنون یک پروفایل تجاری خواهد بود.

به دنبال موفقیت ۱۰۰٪ در اینستاگرام هستید؟
موفقیت برند شما در شبکه های اجتماعی را تضمین خواهیم کرد.
از اینجا شروع کنید

چطور بیزنس اکانت اینستاگرام را به عنوان بازدید کننده مشاهده کنیم؟

اگر حساب اینستاگرامی دیگری دارید ، می توانید ببینید که نمایه جدید کسب و کار اینستاگرام شما چگونه به نظر می رسد.

یا می توانید روی دکمه تماس ضربه بزنید تا ببینید بازدیدکنندگان هنگام مشاهده نمایه شما کدام گزینه های تعامل را مشاهده می کنند.

در این مرحله می توانید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید برخی اطلاعات مانند موقعیت مکانی خود را حذف کنید ، به عنوان مثال ، اگر اطلاعات کامل نیستند یا مخاطبان شما اصلا نیازی به آن ندارند می توانید آن را حذف کنید. گرچه توصیه می کنیم برای سئو بهتر بیو را هر چه کامل تر نگه دارید.

همچنین می توانید نمایه کسب و کار خود را ویرایش کنید تا گزینه  تماس را به ارسال متن تغییر دهید.

استفاده از بیزنس اکانت اینستاگرام برای تحلیل

توجه: در هر یک از گزینه ها شماره تلفن شما به بازدید کننده نشان داده می شود ، بنابراین اگر شما یک فریلنسر یا مشاور هستید و نمی خواهید شماره تلفن خود را به اشتراک بگذارید ، ممکن است بخواهید آن را از نمایه اینستاگرام خود حذف کنید.

آیا حساب بیزنس اکانت اینستاگرام برای من مناسب است؟

تغییر کاربری در نمایه مشاغل اینستاگرام به شما امکان دسترسی به چندین ویژگی را می دهد که ممکن است صاحبان مشاغل برای آنها مفید باشد.

برای دسترسی به Insights  اینستاگرام خود ، به سمت چپ بالای نمایه جدید کسب و کار خود در کنار نماد چرخ تنظیمات خود نگاه کنید. نماد نمودار میله ای را مشاهده خواهید کرد که شما را به Insights صفحه تان که اطلاعات و آمار بازدید و تعامل برایتان موجود است، می رساند.

مدتی بعد از اینکه مطلبی را در پروفایل جدید تجاری خود پست کردید ، جزئیات مربوط به تعداد بازدیدها و دسترسی به آن ها را به همراه تعداد کلیک وب سایت از طریق اینستاگرام کسب و کار خود دریافت خواهید کرد.

وقتی روی پیوند مشاهده بیشتر برای پست های برتر خود ضربه می زنید، صفحه ای را مشاهده می کنید که به پست های شما اختصاص داده شده است. هر پست تصویر و تعداد فعالیت های فعلی پست را نشان می دهد. همچنین می توانید بر روی هر یک از پیوندهای Impressions ، Reach یا Engagement ضربه بزنید تا یک فیلتر برای دیدن پست ها بر اساس آن معیار خاص ایجاد کنید.

آیا می خواهید دسترسی بیشتری به پست های اینستاگرام خود داشته باشید؟ اکنون می توانید آن ها را در برنامه اینستاگرام تبلیغ کنید ، مثلا از طریق فیسبوک بازدید های بیشتری بگیرید. کافی است روی پست مورد نظر بروید و روی پیوند تبلیغات ضربه بزنید.

در ابتدا دکمه فراخوان اقدام خود را انتخاب می کنید.

سپس لینک  صفحه فرود وارد کنید را وارد کنید. به این ترتیب بازدید کننده با فشردن دکمه به این صفحه منتقل می شود.

اکنون مخاطبان ، بودجه و مدت زمان تبلیغ را تعیین کنید. توجه داشته باشید که مخاطبان را می توان با استفاده از اطلاعات جمعیتی به صورت خودکار یا تعریف کرد.

اما می توانید بدون درخواست خودکار از اینستاگرام خودتا شخصا گروه های مختلف را امتحان کنید و ببینید کدام یک نتیجه بهتری دارد.

.پس از پایان کار ، فرصتی برای بررسی تنظیمات تبلیغات خود ، افزودن روش پرداخت و سپس استفاده از این فرصت برای شما فراهم می شود.

تبلیغ خود را برای بررسی مجدد دریافت کنید.

به دنبال موفقیت ۱۰۰٪ در اینستاگرام هستید؟
موفقیت برند شما در شبکه های اجتماعی را تضمین خواهیم کرد.
از اینجا شروع کنید

چطور فعالیت های بیزنس اکانت اینستاگرام را آنالیز کنیم؟

پس از پذیرش درخواست ، تبلیغات شما براساس تنظیمات و تنظیمات شما شروع به کار می کند.

در حالی که تبلیغات شما در حال اجرا است ، یا هر زمان بعد از آن ، می توانید به پست خود در اینستاگرام بروید و روی پیوند View Insights کلیک کنید تا ببینید آیا تبلیغات هنوز در حال اجرا است و نتایج چیست.

جمع بندی

در این مقاله با کارکردهای حساب بیزنس اکانت اینستاگرام آشنا شدید و ترفند های آن را آموختید. اگر هنوز سوالی در این باره در ذهن شماست می توانید از بخش نظرات زیر همین پست از ما بپرسید و پاسخ بگیرید. یا تجربیات خود را با سایر کاربران به اشتراک بگذارید. فراموش نکنید که همواره و برای تمامی خدمات بازاریابی از طریق شبکه های اجتماعی  از جمله مدیریت پیج اینستاگرام می توانید روی تاس حساب کنید.