چطور از اینستاگرام در کامپیوتر های مک و ویندوز استفاده کنیم؟

 اینستاگرام این شبکه اجتماعی محبوب که هرروز با یک ویژگی جدید ما را مجذوب و شگفت زده می کند یک ایراد بزرگ دارد . آن هم این که هیچ نسخه ای برای کاربران دسک تاپ در نظر نگرفته است. در این مطلب از آژانس دیجیتال مارکتینگ تاس می آموزیم چطور در مک و ویندوز از …

اینستاگرام در کامپیوتر

 اینستاگرام این شبکه اجتماعی محبوب که هرروز با یک ویژگی جدید ما را مجذوب و شگفت زده می کند یک ایراد بزرگ دارد . آن هم این که هیچ نسخه ای برای کاربران دسک تاپ در نظر نگرفته است. در این مطلب از آژانس دیجیتال مارکتینگ تاس می آموزیم چطور در مک و ویندوز از اینستاگرام استفاده کنیم.

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید: چطور زیر نویس خودکار اینستاگرام را فعال کنیم؟

برای بسیاری از کاربرانی که می خواهند از طریق کامپیوتر شخصی شان حساب اینستاگرام خود را مدیریت کرده و از ویژگی ها استفاده کنند، خبرهای خوبی داریم.

اگر برندی هستید که حساب شما بایستی در دسکتاپ مدیریت شود و فضای مرورگر برای شما گنگ و گیج کننده است این مطلب برای شماست.

چطور با کامپیوتر مک و دسکتاپ از اینستاگرام استفاده کنیم؟

مدیریت حساب، آپلود پست ها و فیلم های شرکت از طریق دسک تاپ آسان تر از این است که تلفن هوشمند خود را در محل کار باز کنید.

به علاوه ، پرونده های شرکت شما از طریق دسک تاپ به راحتی از تلفن همراه قابل دسترسی است. به عنوان مثال ، اگر برای ویرایش عکس های شرکت از فتوشاپ استفاده می کنید ، پس از ویرایش ، به راحتی می توانید روی “upload” از دسک تاپ خود کلیک کنید تا اینکه همان عکس یا فیلم را برای تلفن شخصی خود ارسال کنید.

شاید شما به سادگی صفحه بزرگتر دسک تاپ را ترجیح دهید. یا شاید شما به تلفن هوشمند دسترسی ندارید بنابراین نمی توانید برنامه را روی تلفن خود بارگیری کنید.

به تمام این دلایل ، ممکن است از خود بپرسید: “آیا می توانم از طریق کامپیوتر در اینستاگرام پست بگذارم؟” ما یک خبر خوب داریم – یک راه حل برای شما وجود دارد. پس بیاید به سراغش برویم

روش استفاده از اینستاگرام در کامپیوتر شخصی

در حالی که اینستاگرام نسخه دسکتاپی را ارائه نمی دهد ، اما می تواند در مرورگر ها تنظیم شود. ممکن است استفاده از این برنامه در مرورگر به دلیل تنظیم نکردن ویژگی ها در ابتدا دشوار به نظر برسد. اما می توانید به روش دستی این برنامه را برای استفاده خود مرتب کنید. و درست مانند نسخه موبایلی از تمام ویژگی ها استفاده کنید.

به عبارت دیگر – بله ، شما می توانید از طریق رایانه شخصی یا رایانه رومیزی Mac خود به اینستاگرام به جای برنامه یا مرورگر دستگاه تلفن همراه خود ارسال کنید.

استفاده از اینستاگرام در مک و ویندوز

چه در سیستم عامل Mac و چه در رایانه شخصی باشید ، می توانید برای ارسال پیام از رایانه رومیزی خود از راه حل ها استفاده کنید. بسته به مرورگری که استفاده می کنید ، دستورالعمل ها متفاوت خواهد بود. در ادامه به روش انجام این کار برای مرورگر های زیر خواهیم پرداخت:

کروم

سافاری

هنگامی که در مورد این راهکارهای ارسال عکس بحث کردیم ، همچنین در مورد چگونگی بارگذاری یک ویدیو از طریق دسک تاپ خود در اینستاگرام صحبت خواهیم کرد.

به دنبال موفقیت ۱۰۰٪ در اینستاگرام هستید؟
موفقیت برند شما در شبکه های اجتماعی را تضمین خواهیم کرد.
از اینجا شروع کنید

ورود به حساب اینستاگرام از طریق مرورگر ها و شبیه سازی نسخه موبایل

 1. در مرورگر Chrome خود به وب سایت اینستاگرام بروید.

اولین کاری که می خواهید انجام دهید این است که Google Chrome را باز کرده و با تایپ کردن در نوار پیمایش به https://www.instagram.com/ بروید.

 1. با کلیک روی سه نقطه در گوشه سمت راست بالای مرورگر ، منوی “settings” را باز کنید.

روی تنظیمات در مرورگر کروم کلیک کنید

در بالای فهرست سمت راست و سمت راست ، سه نقطه عمودی پیدا خواهید کرد. با کلیک روی این موارد ، یک منوی کشویی باز می شود.

 1. به پایین “More Tools” در منوی بازشو رفته و سپس “Developer Tools” را کلیک کنید.

Developer Tools به شما امکان دسترسی به منویی را می دهد که در صفحه ای در سمت راست پنجره باز می شود. این به شما امکان کنترل پیشرفته نحوه نمایش محتوا توسط مرورگر شما را می دهد و به شما کمک می کند با استفاده از Chrome از طریق دسک تاپ به اینستاگرام پست کنید.

4- روی دکمه تلفن همراه “Toggle Device Toolbar” کلیک کنید.

برای تغییر نسخه دسک تاپ به instagram تلفن همراه ، روی آیکون تلفن همراه کلیک کنید. در گوشه سمت چپ و بالای پانل جدید ، نمادی با دو مربع را مشاهده می کنید که نشان دهنده یک تبلت و یک دستگاه تلفن همراه است. با کلیک روی آن نوار ابزار دستگاه مشخص می شود که به شما امکان کنترل پیشرفته مرورگر شما را می دهد.

اینستاگرام در کامپیوتر تنظیمات موبایلی

 1. دستگاه تلفن همراه را از فهرست کشویی انتخاب کنید.

تغییر طراحی ریسپانسیو بر روی دسک تاپ ، برای شما فضایی شبیه اینستاگرام در نسخه موبایل ایجاد می کند. در نوار ابزار دستگاه ، یک منوی کشویی دیگر با لیستی از دستگاه های تلفن همراه مشاهده خواهید کرد. با انتخاب یکی از آن ها به مرورگر گفته می شود که یک وب سایت را در دستگاه خاصی که انتخاب کرده اید شبیه سازی کند.

از طریق منوی کشویی کدام دستگاه تلفن همراه را می خواهید و همچنین میزان بزرگنمایی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

 1. برای مشاهده رابط موبایل اینستاگرام از مرورگر خود صفحه را ریفرش کنید.

پس از این باید بتوانید مستقیماً از شبیه سازی استفاده کنید یا حتی صفحه را در سمت راست ببندید و این “mobile view” را حفظ کنید.

 1. پست را به همان روشی که از طریق تلفن همراه بارگذاری می کنید بارگذاری کنید.

شما می توانید یک پست اینستاگرام را به همان روشی که از طریق تلفن همراه بارگذاری می کنید بارگذاری کنید.

روش پست گذاشتن در اینستاگرام مک و ویندوز

 1. دکمه “+” را کلیک کنید.
 1. فیلترها را اضافه کنید.

فیلترها یا سایر ویژگی های ویرایش را مانند حالت عادی انتخاب کنید ، سپس روی Next در سمت راست بالای صفحه خود کلیک کنید.

 1. کپشن و متن و لوکیشن و… را اضافه کنید.

در صفحه بعدی ، می توانید عنوان ، مکان یا افراد را تگ  کنید. وقتی آماده شدید ، روی اشتراک‌گذاری در سمت راست بالای صفحه خود کلیک کنید.

به دنبال موفقیت ۱۰۰٪ در اینستاگرام هستید؟
موفقیت برند شما در شبکه های اجتماعی را تضمین خواهیم کرد.
از اینجا شروع کنید

روش  پست گذاشتن از کامپیوتر در اینستاگرام با استفاده از مرورگر Safari

 1. در مرورگر Safari به وب سایت اینستاگرام بروید.

اولین کاری که می خواهید انجام دهید این است که Safari را باز کرده و با تایپ کردن در نوار ناوبری به https://www.instagram.com/ بروید.

 1. روی “Safari” کلیک کنید و سپس “Preferences” را در نوار منو انتخاب کنید.

سافاری منوی کشویی

در فهرست بالا ، روی Safari کلیک کنید. اینجاست که می توانید تنظیمات “Preferences” مرورگر خود را در منوی کشویی پیدا کنید.

 1. روی “Advanced” کلیک کنید و کادر مورد نظر “Show develop menu in menu menu” را علامت بزنید.

در بخش ” Advanced ” ، گزینه های نمایش منوی توسعه را در نوار منو خواهید داشت. با علامت زدن این کادر ، به منویی دسترسی خواهید داشت که به شما امکان کنترل پیشرفته نحوه نمایش محتوا را می دهد. این به شما کمک می کند با استفاده از Safari از طریق دسک تاپ به اینستاگرام پست کنید.

4- روی ” Develop” در نوار منوی خود کلیک کنید و سپس به “User Agent” بروید.

پس از کلیک کردن روی صفحه قبلی و بازگشت به Safari ، گزینه جدید Develop را در نوار منوی بالایی مشاهده خواهید کرد. با کلیک روی آن مشخصاتی مشخص می شود که به شما امکان کنترل پیشرفته مرورگر شما را می دهند.

اینستاگرام در کامپیوتر با مرورگر سافاری

5- انتخاب کنید که کدام دستگاه تلفن همراه را از منوی بازشو انتخاب کنید.

وقتی User Agent را از منوی Develop انتخاب می کنید ، یک منوی کشویی دیگر با لیستی از دستگاه های تلفن همراه مشاهده خواهید کرد. با انتخاب یکی از آنها به مرورگر گفته می شود که یک وب سایت را در دستگاه خاصی که انتخاب کرده اید از آن را شبیه سازی کند. از منوی کشویی کدام دستگاه تلفن همراه را می خواهید انتخاب کنید.

 1. برای مشاهده رابط موبایل اینستاگرام از مرورگر خود صفحه را ریفرش کنید.

پس از این باید بتوانید با حفظ این ” mobile view” مستقیماً از شبیه سازی اینستاگرام استفاده کنید.

 1. پست را به همان روشی که از طریق تلفن همراه بارگذاری می کنید بارگذاری کنید.

هنگامی که توانستید اینستاگرام را از مرورگر Safari خود مشاهده کنید ، می توانید یک پست اینستاگرام را به همان روشی که از طریق تلفن همراه بارگذاری می کنید بارگذاری کنید – با کلیک روی دکمه “+” ، افزودن فیلتر یا ویرایش عکس ، افزودن مکان و عنوان و کلیک کردن هنگامی که برای ارسال مستقیم پست خود آماده هستید ، “به اشتراک بگذارید”.

به دنبال موفقیت ۱۰۰٪ در اینستاگرام هستید؟
موفقیت برند شما در شبکه های اجتماعی را تضمین خواهیم کرد.
از اینجا شروع کنید

نحوه ارسال فیلم به اینستاگرام با استفاده از رایانه رومیزی

برای بارگذاری یک ویدیو از طریق دسک تاپ خود در اینستاگرام ، باید از سرویس شخص ثالثی استفاده کنید که نرم افزار برنامه ریزی شبکه های اجتماعی را ارائه می دهد.

چند موردی که می توانید امتحان کنید عبارتند از: Flume برای Mac یا Lately Social

مطمئناً ، اگر این کار را مرتباً انجام می دهید ، ارزش دارد که تمام ابزارهای برنامه ریزی شبکه های اجتماعی را که در اختیار دارید ، جستجو کنید تا بهترین گزینه را برای نیازهای کسب و کار خود انتخاب کنید.

جمع بندی

حالا محدودیتی برای استفاده از اینستاگرام در کامپیوتر خود ندارید. اگر سوالی در باره این مقاله دارید از بخش نظرات زیر همین پست از ما بپرسید و پاسخ بگیرید. فراموش نکنید که همواره و برای تمامی خدمات بازاریابی شبکه های اجتماعی از جمله مدیریت پیج اینستاگرام همواره می توانید روی همکاری تاس حساب کنید.