کپی رایتر حرفه ای، کدام از یک چالش‌های شما را حل می‌کند؟

برندهای زیادی در دنیای تجارت وجود دارند که معمولاً پس از مدتی دچار افول می‌شوند و تمامی اعتبار خود را از دست می‌دهند. فروش محصولات و خدماتشان افت می‌کند و به شکست نزدیک می‌شوند! معمولاً در این مواقع کسب و کارها به فکر راه حلی برای حل مشکلات خود می‌گردند، اما گاهی شیوه ارتباط با …

کپی-رایتر-حرفه-ای-چه-مشکلاتی-را-حل-می-کند؟

برندهای زیادی در دنیای تجارت وجود دارند که معمولاً پس از مدتی دچار افول می‌شوند و تمامی اعتبار خود را از دست می‌دهند. فروش محصولات و خدماتشان افت می‌کند و به شکست نزدیک می‌شوند! معمولاً در این مواقع کسب و کارها به فکر راه حلی برای حل مشکلات خود می‌گردند، اما گاهی شیوه ارتباط با مخاطب است که باید اصلاح شود! امروز در مجله تخصصی آژانس دیجیتال مارکتینگ تاس، سعی می‌کنیم با بررسی چالش‌هایی که توسط یک کپی رایتر حرفه ای قابل حل است به شما کمک کنیم تا کسب و کارتان را بهبود ببخشید.

چالش شماره یک: عدم توجه به اهداف بازاریابی و نیاز مشتری و جایگزینی آن با لوکس گرایی

بسیاری از برندها در هنگامی که رقبای سرسختی ندارند، فروش خوبی را تجربه می‌کنند، اما بعد از مدتی با ورود یک رقیب قوی که در مورد شیوه‌ها و تکنیک‌های فروش اطلاعات کافی دارد با افت فروش روبرو می‌شوند. برندهای پر زرق و برق در ابتدا شاید فروش خوبی را تجربه و یا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کننده‌های جذب کنند، اما این موضوع، امری پایدار نیست.

 

به دنبال موفقیت ۱۰۰٪ هستید؟
ما میتوانیم استراتژی بازاریابی محتوایی شما را تدوین کنیم!
از اینجا شروع کنید

 

طراحی پست‌های جذاب، گرفتن عکس‌های تبلیغاتی پر سر و صدا و … به تنهایی کافی نیست. شما باید از تمامی روش‌هایی که به روانشناسی فروش معروف هستند، استفاده کنید. هر کار یا فعالیتی که بتواند دایره مشتریان شما را بدون توجه به تعداد فعلی آن‌ها، افزایش دهد، کلید موفقیت است، اما یک کپی رایتر حرفه ای، چگونه مشکل را حل می‌کند؟

کپی-رایتر-حرفه-ای-و-کسب-و-کار-شما

کپی-رایتر-حرفه-ای-و-کسب-و-کار-شما

استراتژی کپی رایتر حرفه ای برای اولویت دادن به اهداف بازاریابی کسب و کار

یک کپی رایتر حرفه ای به خوبی می‌داند که شخصیت یک برند کاملاً به تصویر آن، وابسته است. شخصیت برند همان چیزی است که در ذهن مشتری و مخاطب باقی می‌ماند و باعث می‌شود که شما بتوانید محصولات و خدمات خود را بفروشید، اما چطور باید به آن در محتوای تولید شده اولویت داد؟

استفاده هوشمندانه از تمامی اتفاقات، حادثه‌ها و ترندهای موجود در جامعه وظیفه یک کپی رایتر حرفه ای است. برنامه‌ریزی برای مناسبت‌های تقویمی، یکی از این راه حل هاست که می‌توانید آن را دنبال کنید. در واقع شما در ابتدای هر ماه با بررسی مناسبت‌های موجود در آن و بررسی شیوه‌های ارتباط آن با محصولات و خدمات خود، قادر هستید که تعامل بهتری با مخاطب ایجاد کنید. همین فعالیت و استراتژی ساده که هزینه بسیار کمتری نسبت به تجمل گرایی در محتوا دارد، می‌تواند برای شما مشتریان بیشتری جذب کند.

چالش شماره دو: تمرکز کامل بر روی سود آوری و فراموشی داستان‌نویسی

برخی از کسب و کارها با تفکر سودآوری بالا در مدت زمان کوتاه، کیفیت، مشتری مداری و بررسی مشکلات و نواقص خود را فراموش می‌کنند. جالب هم این است که شاید با کمک روش‌های بازاریابی که در حال حاضر بسیار کاربردی هستند، بتوانند در بازه زمانی کوتاهی به اهداف خود نزدیک شوند، اما به زودی با طعم شکست، کامشان تلخ می‌شود!

کپی رایتر حرفه ای و استفاده از خدمات آن برای طراحی و داستان‌نویسی محصولات، باعث می‌شود که کسب و کار شما، یک استراتژی بهتر در بازار آفلاین و آنلاین خود دنبال کند که نه تنها باعث افزایش رضایت مشتریان می‌شود، بلکه برند شما را هم در ذهن آن‌ها تثبیت می‌کند.

استراتژی یک کپی رایتر حرفه ای برای افزایش فروش و تداوم آن در بلند مدت

کپی رایتر حرفه ای، کسی است که بر داستان‌نویسی تسلط دارد و می‌داند چگونه باید یک محتوای دنباله دار در شبکه‌های اجتماعی، وبلاگ و یا … تولید کند. به عنوان مثال فرض کنید که شما یک آژانس مسافرتی هستید که می‌خواهید در چند ماه آینده، بلیط‌های رفت و برگشت به محل برگزاری مسابقات جام جهانی را بفروشید و یا از همین الان، مشتریانی پیدا کنید که این بلیط‌ها را رزرو کنند.

کپی رایتر حرفه ای با طراحی یک استراتژی مدون سعی می‌کند با ایجاد یک داستان دنباله دار در مورد جاذبه‌های گردشگری محل برگزاری مسابقات جام جهانی، مزایای تماشای فوتبال در ورزشگاه‌های خارجی و … ذهن مخاطبان را برای تبلیغ اصلی و فروش بلیط‌ها آماده کند. همان‌طور که حدس می‌زنید با آماده‌سازی مخاطب و تبلیغ نویسی در رابطه با محصولی که می‌خواهید در آینده بفروشید به صورت معجزه آسایی، میزان فروش شما را در زمان لانچ محصول یا خدمات، افزایش می‌دهد.

چالش شماره سه: قدیمی شدن تبلیغات، شعارها و یکنواختی آن‌ها به جای استفاده از خلاقیت

کپی-رایتر-حرفه-ای-برای-کسب-و-کار-شما-سود-آور-است!

کپی-رایتر-حرفه-ای-برای-کسب-و-کار-شما-سود-آور-است!

همه ما به خوبی می‌دانیم که برندها و کسب و کارها، سالانه هزینه‌های بسیار زیادی برای تبلیغات به خود خرج می‌دهند. این هزینه‌ها اگر برای تبلیغات قدیمی و بدون خلاقیت صرف شود، نه تنها نتیجه ای در برندارد بلکه باعث از بین رفتن منابع مالی کسب و کار هم می‌شود. در این زمان است که مدیران کسب و کارها اعلام می‌کنند، بازار راکد شده‌است، در حالی که اگر و تنها اگر از کمی خلاقیت بیشتر بهره می‌گرفتند، احتمالاً همچنان فروش خود را حفظ می‌کردند!

استراتژی یک کپی رایتر حرفه ای برای حل مشکل نبود خلاقیت در کسب و کارهای سنتی

یک کپی رایتر حرفه ای پس از کسب اطلاعات در مورد کسب و کار، تصمیم با استفاده از خلاقیت خود و ترندهای روز دنیا، سعی می‌کند که خلاقیت را به تبلیغات و محتواهای تولید شده به یک کسب و کار بازگرداند. کپی رایتر می‌تواند از خلاقیت خود در تولید کاتالوگ‌های جدید، طراحی محصولات، محتواهای شبکه اجتماعی، صفحات سایت و … استفاده کند.

نتیجه‌گیری: آیا کسب و کار شما هم به کپی رایتر حرفه ای احتیاج دارد؟

اگر شما هم یک کسب و کار با چالش‌های بالا هستید و می‌خواهید که در روند بازاریابی خود، تغییرات اساسی ایجاد کنید تا مانند بزرگترین برندهای دنیا بدون توجه به مسائلی مانند بازار، سیاست و … همچنان بفروشید، توصیه می‌کنیم که حتماً یک کپی رایتر استخدام کنید و یا از خدمات تولید محتوای یک تیم حرفه ای در این زمینه کمک بگیرید.

در نهایت اگر در رابطه با تولید محتوا و کپی رایتینگ، نظر، سؤال و یا تجربه خاصی دارید، می‌توانید در بخش نظرات با ما و دیگر افرادی که علاقه‌مند به موضوعات بازاریابی محتوا هستند به اشتراک بگذارید.

 

به دنبال موفقیت ۱۰۰٪ هستید؟
ما میتوانیم استراتژی بازاریابی محتوایی شما را تدوین کنیم!
از اینجا شروع کنید