دیجیتال مارکتینگ چیست؟ | کامل ترین راهنمای بازاریابی آنلاین ۲۰۲۱

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که یک کارشناس دیجیتال مارکتینگ خبره را از نزدیک دیده باشید! آیا می‌دانید که این افراد چگونه کار می‌کنند؟ آن‌ها مجبورند به واسطه کار خود ساعت‌ها به مانیتور خیره شوند و انگشتان خود را بر روی کیبورد فشار دهند! این افراد می‌توانند با کمک تکنیک‌هایی که بلد هستند، …

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که یک کارشناس دیجیتال مارکتینگ خبره را از نزدیک دیده باشید! آیا می‌دانید که این افراد چگونه کار می‌کنند؟ آن‌ها مجبورند به واسطه کار خود ساعت‌ها به مانیتور خیره شوند و انگشتان خود را بر روی کیبورد فشار دهند! این افراد می‌توانند با کمک تکنیک‌هایی که بلد هستند، یک محصول چند میلیونی یا چند میلیاردی را برای کارفرمای خود به فروش برسانند، اما دیجیتال مارکتینگ چیست؟ دیجیتال مارکتر چه کارهایی بلد هست یا نیست؟ امروز با آژانس دیجیتال مارکتینگ تاس همراه باشید تا از صفر تا صد دیجیتال مارکتینگ با شما صحبت کنیم:

 • تعریف و توضیح دیجیتال مارکتینگ
 • مهم‌ترین ابزارهای دیجیتال مارکتینگ
 • چرا باید از دیجیتال مارکتینگ استفاده کنیم؟
 • ایده هایی برای دیجیتال مارکتینک
 • تعیین استراتژی دیجیتال مارکتینگ

 

به دنبال جذب مشتریان جدید برای کسب و کارتان هستید؟
تیم ما قدم به قدم در مسیر موفقیت در کنار شما خواهد بود.
از اینجا شروع کنید

 

دیجیتال مارکتینگ در یک کلام!

دیجیتال مارکتینگ در یک کلام ساده به معنای بازاریابی با کمک ابزارهای دیجیتال است! شما می‌توانید با کمک بازاریابی آنلاین، کسب و کار خود را بهبود ببخشید و فروش خود را چند ده برابر کنید. برای این که در رابطه با دیجیتال مارکتینگ اطلاعات کامل و جامعی داشته باشید، باید بدانید که بازاریابی آنلاین در عمل به چه معناست و چه ابزارهایی دارد؟

دیجیتال مارکتینگ از زبان هاب اسپات

یک مثال ساده برای معرفی دیجیتال مارکتینگ به زبان ساده!

آخرین باری که به صورت آنلاین خرید کردید، کی بود؟ شما برای این که یک محصول ساده مانند موبایل هوشمند را به صورت آنلاین خریداری کنید، ابتدا نام آن را جستجو می‌کنید، سپس آن را با محصولات مشابه مقایسه کرده و در نهایت با ترغیب شدن به خرید، هزینه لازم برای کالا را پرداخت می‌کنید.

یک دیجیتال مارکتر در تمامی این مراحل نقش دارد! دیجیتال مارکتر آشنا با سئو سایت، کمک می‌کند که شما با جستجوی خود به سمت سایت هدف کشیده شوید. سپس با ابزارهای مقایسه ای به سمت خرید محصول رغبت پیدا کنید و راحت تر به سایت فروشنده اعتماد کنید! در نهایت هم با یک تخفیف چند هزارتومانی یا یک ارسال رایگان، شما را به سمت نهایی کردن خرید خود کشیده می‌شوید. البته اینجا وظیفه دیگری هم وجود دارد که تنها توسط یک دیجیتال مارکتر حرفه ای انجام می‌شود و آن هم وفادار سازی مشتری برای بازگشت آن در آینده است!

شما در فضای آنلاین می‌توانید با کمک ابزارهایی مثل سئو به سرعت مشتریان زیادی پیدا کنید، اما اگر قادر نباشید مشتریان خود را حفظ کنید، بدون شک با مشکل روبرو خواهید شد.

به صورت خلاصه یک دیجیتال مارکتر در کنار دیگر افراد متخصص تمام تلاش خود را می‌کند که فروش محصولات و خدمات در دنیای آنلاین به بهترین شکل ممکن صورت بگیرند!

دیجیتال مارکتینگ چیست؟ (توضیحات تکمیلی)

به صورت کلی، هرکاری که با استفاده از ابزارهای آنلاین انجام می‌دهید که با هدف فروش، تبیلیغات، نظرسنجی و … است، نوعی بازاریابی آنلاین شناخته می‌شود. دیجیتال مارکتینگ یک ابزار دارای مرز نیست، بلکه یک تجربه کاری متداول است که همیشه در حال پیشرفت است.

دنیای دیجیتال مارکتینگ به معنای واقعی بسیار گسترده و بزرگ است و همین موضوع باعث می‌شود که پیدا کردن یک کارشناس دیجیتال مارکتینگ، کار بسیار سخت و طاقت فرسایی باشد! شما با آشنا شدن با تکنیک‌ها و ابزارهای دیجیتال مارکتینگ، می‌توانید مشتریان خود را چند ده برابر کنید و فروشتان را افزایش دهید.

چرا باید از دیجیتال مارکتینگ استفاده کنم؟

مزایای دیجیتال مارکتینگ

فرقی نمی‌کند صاحب چه کسب و کاری هستید و در چه موضوعی فعالیت می‌کنید. تقریبا تمام کسب و کارها وارد اینترنت شده اند و حداقل برای تبلیغات آن از استفاده می‌کنند. دیجیتال مارکتینگ مزایایی دارد که باعث می‌شود کسب و کارها بخواهند از بازاریابی سنتی به آن وارد شوند:

۱. در دیجیتال مارکتینگ محدودیت جغرافیایی از بین می‌رود

ممکن است با فعالیت فیزیکی در فروشگاه فقط کسانی که در محله شما زندگی‌ می‌کنند مشتری و مخاطب شما باشند و در بهترین حالت این افراد شما را به دوستان و خانواده خود معرفی می‌کنند. اما دیجیتال مارکتینگ باعث می‌شود مرزها از بین بروند و مشتریانی از سراسر محدوده جغرافیایی که تعیین می‌کنید داشته باشید. یعنی تا جایی که امکان ارسال محصول و ارائه خدمات داشته باشید می‌توانید فعالیت کنید.

۲. در دنیای دیجیتال مارکتینگ همه چیز قابل بررسی است

فعالیت فیزیکی پیچیدگی‌هایی دارد و امکاناتی را از شما می‌گیرد. در دنیای دیجیتال مارکتینگ شما می‌توانید همه چیز ـ بدون اغراق ـ را اندازه‌گیری کنید. می‌توانید ببینید چند نفر از سایت یا شبکه‌های اجتماعی شما بازدید می‌کنند. از این بازدیدها چه مقدار به خرید منجر می‌شود.
چه تعداد افراد صفحات شما خارج شده‌اند؟ بیشترین مشتریان شما در چه رنج سنی و از چه محدوده‌ای هستند. بسیاری از موارد دیگر با ابزارهای دیجیتال مارکتینگ قابل بررسی است. این اعداد و ارقام با تحلیل و بررسی درست می‌تواند شما را به نتایجی برساند که در دنیای فیزیکی نمی‌توانستید به راحتی به آن‌ها دست پیدا کنید.

‌۳. با دیجیتال مارکتینگ به مخاطب واقعی خود می‌رسید

بازاریابی و تبلیغات سنتی عموم افراد جامعه را هدف قرار می‌دهد تا شاید درصدی از آن‌ها مشتری واقعی شما باشند. یعنی شما بیلبوردی در سطح شهر قرار می‌دهید که همه آن را می‌بینند اما ممکن است نسبت به هزینه‌ای که می‌پردازید بازدهی بالایی را نبینید.

به این دلیل که این افراد دغدغه خدمات یا محصول شما را ندارند. یا هنگام دیدن تبلیغ در شرایطی نیستند که بتوانند راه‌های دسترسی به شما را پیدا کنند. اما در دیجیتال مارکتینگ شما فقط مخاطبان را شناسایی می‌کنید بذرها را می‌کارید. مخاطبان و مشتریان واقعی شما خودشان شما را پیدا می‌کنند و به سراغ‌تان می‌آیند. در این روش شما فقط بسترها را می‌سازید، بی‌آنکه مزاحمتی برای سایر افراد ایجاد کنید.

 

استراتژی بازاریابی دیجیتال چیست؟

استراتژی بازاریابی طرح و برنامه ای است که شما برای مدت زمانی مشخصی و برای رسیدن به اهداف بازاریابی خود تعیین می کنید. به طور مثال شما مشخص می کنید که در یک دوره زمانی یک ساله قرار است نرخ کلیک وبسایت خود را تا میزان مشخصی بالا ببرید. مشتریان آنلاین خود را به عدد فلان برسانید. با شروع فعالیت در یوتیوب و… بتوانید فلان تعداد مخاطب جدید برسید و در نهایت فروش خود را به تعداد یا مبلغ فلان برسانید.

این ها اهداف شما هستند. اما این که چطور به آن ها می رسید می شود استراتژی! به طور مثال شما تصمیم می گیرید دو نیروی کار برای پروژه ویدیو مارکتینگ استخدام کنید که هفته ای یک محتوای پانزده دقیقه ای با لیست موضوعاتی که تعیین کرده اید را ساخته و براساس قوانین سئو یوتیوب آن را به اشتراک بگذارند. این می شود استراتژی ویدیو مارکتینگ شما!

 

چطور استراتژی دیجیتال مارکتینگ تعیین کنیم؟

برای تعیین استراتژی مارکتینگ لازم است سه مرحله را بگذرانید:

۱ـ تشخیص چالش های پیش رو

۲.سیاستی برای مواجهه با چالش‌ها تعیین کنید

۳. مجموعه اقدامات هدفمندی در راستای سیاست مواجهه با چالش ها تعیین کنید.

در راه عملی کردن این سه عامل بایستی  از تاکتیک های بازاریابی کمک بگیرید.

تاکتیک های دیجیتال مارکتینگ چیست؟

تاکتیک های بازاریابی یا هر نوع تاکتیک ، اقدامات خاصی است که شما انتخاب می کنید در طول استراتژی خود انجام دهید تا به شما در رسیدن به هدف نهایی خود کمک کند. به عبارت دیگر ، یک استراتژی مقصد شماست ، یعنی یک برنامه متمرکز و قابل دستیابی برای رسیدن شما به هدف است. تاکتیک ها گام های مشخص و قابل تعریفی در استراتژی شما هستند که اطمینان حاصل می کنند شما به هدف خود خواهید رسید.

تاکتیک های دیجیتال مارکتینگ شما می توانند شامل موارد زیر باشند:

 • در سیستم عامل های خاص رسانه های اجتماعی (به عنوان مثال Facebook Ads یا Instagram Ads) تبلیغ کنید.
 • منابع آموزشی رایگان ارائه دهید
 • موتور جستجو محتوای دیجیتالی شما را بهینه می کند.
 • یک مسابقه ویژه و یا مسابقه ای ایجاد کنید.
 • انواع مبارزات مختلف را امتحان کنید تا مشخص کنید چه چیزی برای مخاطب شما بهتر است.
 • یک وبینار برگزار کنید.
 • پادکست تولید کنید.
 • یک کمپین ایمیل ایجاد کنید.

مهم‌ترین ابزارهای مورد استفاده در دیجیتال مارکتینگ

مهم‌ترین ابزارهایی که در دنیای بازاریابی آنلاین مورد استفاده قرار می‌گیرد، عبارت است از:

 

 

 1. ابزار Yoast

 

Yoast یک افزونه بسیار محبوب است که هم با گوتنبرگ و هم با ویرایشگر Classic در وردپرس کار می کند. Yoast ابزاری عالی برای کمک به شما در بهینه سازی محتوای خود برای موتورهای جستجو است.

 

Yoast به شما کمک می کند محتوای سنگ بنای اصلی را انتخاب کنید ، کلمات کلیدی را برای کمک به شما در رتبه بندی ، نشانی های اینترنتی محتوای مجزا و پیوندهای داخلی برای تقویت بیشتر تمرکز کنید. این افزونه همچنین خوانایی صفحه شما را ارزیابی کرده و به آن نمره Flesch Reading Ease می دهد.

 1. ابزار Ahrefs

 

Ahrefs یک ابزار جامع جستجوگرها است که به شما کمک می کند تا بازدید وب سایت خود را افزایش دهید. آنها داده هایی برای حدود 150 میلیون کلمه کلیدی در ایالات متحده و حتی بیشتر برای 150 کشور دیگر دارند.

 

Ahrefs برای تجزیه و تحلیل رقابتی عالی است ، به شما این امکان را می دهد که چه کسی به رقبای شما لینک می دهد ، صفحه های برتر آنها و موارد دیگر را بررسی کنید. می توانید محتوای آنها را در چه رتبه ای قرار دهید و با استفاده از ابزار Content Gap نقاط ضعف اصلی را برای مناطق محتوای خود شناسایی کنید.ابزار Top Pages به شما امکان می دهد ببینید کدام صفحات بیشترین بازدید را دارند و می توانید میزان مراجعه به سایت های رقبا را مشاهده کنید.

Website Marketing (وب سایت مارکتینگ)، اولین سنگر برای جذب مشتری

Website-Marketing-(وب-سایت-مارکتینگ)،-اوین-سنگر-برای-جذب-مشتری

اصلی‌ترین پایگاهی که می‌توانید برای جذب مشتری داشته باشید، سایت است! به احتمال خیلی خیلی خیلی زیاد، اولین برخورد مشتری با کسب و کارتان در سایت شما خواهد بود! شما نمی‌توانید دیگر مانند گذشته تنها با استفاده از یک فروشنده چرب زبان و خوش صحبت، محصولات و خدمات خود را بفروشید.

شما نیاز به طراحی سایت حرفه ای دارید! شما نیاز به طراحی لوگو دارید! شما به همه چیز در دنیای آنلاین نیاز دارید تا مخاطب با شما و محتوای شما ارتباط برقرار کند و تصمیم بگیرد که از شما یا سایت شما خرید کند.

مدنظر داشته باشید که طراحی UI، طراحی UX و … می‌تواند به صورت اصولی کمک کند که در کوتاه‌ترین زمان ممکن به همه چیز دسترسی داشته باشید.

 

به دنبال جذب مشتریان جدید برای کسب و کارتان هستید؟
تیم ما قدم به قدم در مسیر موفقیت در کنار شما خواهد بود.
از اینجا شروع کنید

 

بازاریابی محتوا، راهی به سمت پیروزی در دنیای بازاریابی آنلاین

بازاریابی محتوا از روش‌های اصلی دیجیتال مارکتینگ

همه ما در مورد این موضوع شنیدیم که که بازاریابی محتوا یا Content Marketing چیست و چه کاربردهایی دارد؟ بازاریابی محتوا به زبان ساده همان جذب مخاطب از طریق تولید محتوای باکیفیت و سئو شده به سمت سایت و تشویق مشتری به خرید است! شما برای بازاریابی محتوا اول از همه چیز به یک وبلاگ عالی نیاز دارید که از همه لحاظ اصولی و صحیح اقدام کرده باشد.

وبلاگی که در آن کلیدواژه‌ها به شکل صحیح جستجو شده باشند و شما محتوای به روزی تولید کرده باشید. کمک گرفتن از تکنیک‌های تولید محتوا می‌تواند به شما کمک کند که در کوتاه‌ترین زمان ممکن به هدف خود برسید.

سئو یا همان فرمانروایی در موتورهای جستجو

سئو یا بهینه سازی سایت، همان نمایش سایت شما در نتایج برتر موتورهای جستجو است! شما می‌توانید با کمک سئو و بهینه سازی سایت به شکل اصولی، مخاطبان زیادی را به سمت خود جذب کنید و فروش بالایی را تجربه کنید. اگر نیاز به خدمات سئو دارید، می‌توانید بر روی کمک کارشناسان و متخصصان تاس حساب کنید.

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی- راهی برای جذب مشتریان بی حد و مرز

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی از روش‌های دیجیتال مارکتینگ

این روزها کمتر کسب و کاری پیدا می‌شود که در شبکه‌های اجتماعی حضور نداشته، اما موفق باشد! در واقع اصلا چنین چیزی عملا ممکن نیست. مردم این روزها با کمک سوشیال مدیا برای خریدهای خود تصمیم‌گیری می‌کنند. اگر در دنیای آنلاین و شبکه‌های اجتماعی نباشید، حجم زیادی از مشتریان خود را از دست می‌دهید.

شما نیاز به مشتریان و افرادی دارید که در شبکه‌های اجتماعی شما را دنبال کنند. پیج شما باید شبکه ای باشد که در آن به شکل یک مغازه، تمامی محصولات، خدمات و مزیت‌های شما به نمایش گذاشته شود. آیا شما می‌توانید در یک مغازه کثیف و شلوغ، کالای خود را به صورت لوکس بفروشید؟ بدون شک نه! شما برای برندسازی و تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی هم به این موضوع احتیاج دارید. توصیه می‌کنیم که قبل از هر اقدامی برای مدیریت پیج اینستاگرام از کارشناسان این حوزه برای بهبود وضعیت کاری خود کمک بگیرید.

تبلیغات در گوگل، روشی برای جلب اعتماد کاربر و گوگل

سئو نیاز به زمان زیادی دارد، اما گوگل ادوز در واقع همان سئو پولی است که در مدت زمان کوتاهی صورت می‌گیرد! در گوگل اد ورز، شما رتبه‌های بالاتری نسبت به سایر سایت‌ها پیدا می‌کنید، اما علامت AD در کنار جایگاه نام شما قرار می‌گیرد که نشان دهنده این است که کسب و کارتان برای دریافت این جایگاه به گوگل پول پرداخت کرده‌است.

تبلیغات در گوگل خود به دو دسته کلی تقسیم بندی می‌شود:

 • تبلیغات نمایشی
 • تبلیغات کلیکی

شاید بزرگ‌ترین مزیت کاربران در این شیوه یعنی گوگل اد ورز این باشد که شما می‌توانید به صورت کاملا دقیق کاربران خود را هدف قرار دهید. تبلیغات گوگل به هیچ وجه نمی‌تواند جایگزین سئو شود، اما به هر حال باید مورد توجه قرار بگیرد. اگر سئو را فراموش کنید، بدون شک با مشکلاتی مواجه خواهید شد که در مقاله‌های تخصصی تر به آن خواهیم پرداخت.

 

به دنبال جذب مشتریان جدید برای کسب و کارتان هستید؟
تیم ما قدم به قدم در مسیر موفقیت در کنار شما خواهد بود.
از اینجا شروع کنید

 

رپورتاژ آگهی، روشی که از کسب و کار شما به شکل و شیوه درست تعریف می‌کند!

رپرتاژ آگهی یکی از شکل‌های جذاب و بی نظیر دیجیتال مارکتینگ است که در آن شما می‌توانید به شکل یک قالب خبری (با لحن یا صدای برند مختص خبرگزاری)، گزارشی از کسب و کار، خدمات یا … خود عرضه کنید. هنگامی که شما یاد بگیرید به مخاطب خود، چیزی بیاموزید، نوبت آن می‌رسد که مخاطب به شما اعتماد کند و پول خود را برای خرید محصول یا خدمات شما در اختیارتان بگذارید!

این روش برای جلب اعتماد مخاطب، آگاهی از برند، معرفی محصول یا خدمات جدید، سئو و بهینه سازی سایت (بک لینک گرفتن!) و … کاربرد دارد. شما می‌توانید خودتان متن یا گزارش رپرتاژ آگهی را بنویسید و یا از افراد حرفه ای بخواهید که با تهیه صحیح گزارش به شما کمک کنند که در کوتاه‌ترین زمان ممکن، بهترین عملکرد را داشته باشید.

استفاده از رپرتاژ آگهی به صورت صحیح و اصولی که توسط یک دیجیتال مارکتر انجام شود، باعث می‌شود شما بر روی سئوی سایت خود به خوبی عمل کنید و بیشترین نتیجه‌گیری و جمع بندی را داشته باشید. اگر قصد استفاده از این روز در بازاریابی سایت خود دارید، توصیه می‌کنیم که حتما با کارشناسان سئو یا دیجیتال مارکترهای ما صحبت کنید تا بهترین بازدهی را داشته باشید.

ایمیل مارکتینگ نمرده‌است! (روشی برای افزایش فروش محصولات و خدمات)

ایمیل مارکتینگ برای فروش محصول

ایمیل مارکتینگ، یکی از قدیمی‌ترین و بهترین روش‌های افزایش فروش است که می‌توانید آن را امتحان کنید و کسب و کار خودتان را بهبود ببخشید. برای این که بهتر متوجه اهمیت این روش دیجیتال مارکتینگ شوید، بهتر است که کل روش‌های دیجیتال مارکتینگ را به منزله تکه‌های پازل در نظر بگیریم که اگر ایمیل مارکتینگ نباشد، انگار یکی از اصلی‌ترین قسمت‌های پازل گم شده‌است. البته یک نکته مهم وجود دارد و آن هم این است که ایمیل مارکتینگ  (Email Marketing) نسبت به سایر روش‌های دیجیتال مارکتینگ دارای حساسیت بالاتری است!

بله درست متوجه شدید! این روش اگر به خوبی و به شکل اصولی از همان ابتدا مورد استفاده قرار نگیرد، باعث اسپم شدن خطوط شما می‌شود که نتیجه آن نه تنها ضد برند بوده، بلکه هزینه و منابع شما را هدر می‌دهد! شما باید ایمیل خود را به صورت ارزشمند و حرفه ای به مخاطبان خود ارائه کنید تا نه تنها ایمیل شما به درون سطل آشغال نرود، بله از سوی کاربران دارای اهمیت و جایگاه باشد!

هر کسب و کار یا بیزینسی در دنیای اینترنت، می‌تواند محتوای خاصیی برای ایمیل هایخود در نظر بگیرید، اما ما در تاس برای شما چند پیشنهاد خفن آماده کردیم که کمک می‌کند راجع به این موضوع چند ایده جدید پیدا کنید!

ایده‌هایی برای ایمیل مارکتینگ و صحبت با مخاطب به صورت ارزشمند!

برای این که ایمیل مارکتینگ به عنوان یکی از روش‌های دیجیتال مارکتینگ تاثیرگذار باشد، روش‌های زیر را می‌توانید امتحان کنید:

 • ارسال یک ایمیل خوش آمد گویی برای کاربران هنگامی که وارد سایت شما شده‌اند و یا در فروشگاه اینترنتی شما برای اولین بار، ثبت نام کرده‌اند!
 • در مناسب‌های خاص، پیشنهاد ویژه ای برای خرید محصولات یا خدمات خود برای کاربران ارسال کنید و آن‌ها را تشویق به خرید کنید!
 • اگر محتوایی برای دانلود کردن در سایت خود دارید، ابتدا از کاربران ایمیلشان را بگیرید، سپس لینک دانلود را برای آن‌ها ارسال کنید.

یک نکته مهم و فراموش شده در مورد ایمیل مارکتینگ که بهتر است بدانید!

یکی از اشتباهات رایج بزرگان دیجیتال مارکتینگ جدید الورود به این عرصه این است که تصور می‌کنند، ایمیل مارکتینگ روشی برای کشف سرنخ‌ها یا لیدهای جدید فروش است، در حالی که اصلا چنین نیست! ایمیل مارکتینگ برای وفادار سازی مشتریان قبلی، ترغیب کاربران به سمت خرید و … است و این تنها زمانی صورت می‌گیرد که مخاطب با برند شما آشنایی داشته باشد.

اس ام اس مارکتینگ، روشی دوست داشتنی و تاثیرگذار در دیجیتال مارکتینگ

احتمالا شما هم پیامک‌های تبلیغاتی زیادی در طول روز دریافت می‌کنید، اما کدام یک از این پیام‌ها شما را درگیر می‌کند؟ کدام یک از این پیامک‌ها باعث می‌شود، محصول یا خدمت جدیدی را خریداری کنید؟ دقیقا همان پیامک توسط یک دیجیتال مارکتر حرفه ای طراحی شده‌است! متاسفانه به واسطه اشتباه رایج برخی از دیجیتال مارکترها یا افراد تبلیغات چی، اکثر کسب و کارها تصور می‌کنند که SMS Marketing روش بیهوده ای بوده و تاثیرگذار نیست!

بازاریابی پیامکی یکی از پربازده‌ترین، زود بازترین و بهترین روش‌های دیجیتال مارکتینگ است که می‌توانید با استفاده از آن، کسب و کار خود را بهبود ببخشید و در مدت زمان کوتاهی افزایش فروش را به شکل اصولی تجربه کند. این روش به خصوص برای کسب و کارهایی که در ابتدای کار هستند و بودجه زیادی برای تبلیغات ندارند، بی نظیر است!

اگر بلد نیستید که از روش‌های بازاریابی پیامکی استفاده کنید، بهتر است که همین الان با درخواست یک فرم مشاوره با یکی از کارشناسان تاس صحبت کنید تا پربازده‌ترین تبلیغات چند وقت اخیر خود را به  سرعت لانچ کنید!

چرا-باید-از-دیجیتال-مارکتینگ-استفاده-کنم؟

جمع بندی

حالا که با ابزارهای دیجیتال مارکتینگ، چیستی آن و … آشنا شدید، توصیه می‌کنیم که به سرعت وارد فاز عمل شده و از روش‌های فوق برای کسب و کار خود استفاده کنید. دیجیتال مارکتینگ به دلیل تاثیربالایی که بر روی کسب و کار شما می‌گذارد، باعث کاهش هزینه‌های تبلیغات، افزایش فروش، امکان بررسی دیتا و داده‌ها و … را در اختیار شما قرارمی دهد.

شما می‌توانید با کمک دیجیتال مارکتینگ، پادشاه قدرتمند حوزه کاری خود در دنیای مجازی شوید. تجربیات شما راجع به دیجیتال مارکتینگ چیست؟ چگونه می‌توانید در این زمینه موفق عمل کنید؟ نظرات خود را در این زمینه با ما و دیگر افراد به اشتراک بگذارید.

به دنبال جذب مشتریان جدید برای کسب و کارتان هستید؟
تیم ما قدم به قدم در مسیر موفقیت در کنار شما خواهد بود.
از اینجا شروع کنید
مجید جورکش
مجید جورکش

علاقه مند به یادگیری و نوشتن در رابطه با سئو و دیجیتال مارکتینگ

پیام شما

name
امیر محمدی

16:23 - 99/12/4

از این که تا انتهای مطلب همراه آژانس دیجیتال مارکتینگ تاس بودید، سپاسگذاریم حالا می‌توانید آزمون AB خود را به بهترین شکل بسازید و مدیریت کنید. اگر سوال یا تجربه ای درباره این آزمون دارید می‌توانید از قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

name
امیر محمدی

16:23 - 99/12/4

از این که تا انتهای مطلب همراه آژانس دیجیتال مارکتینگ تاس بودید، سپاسگذاریم حالا می‌توانید آزمون AB خود را به بهترین شکل بسازید و مدیریت کنید. اگر سوال یا تجربه ای درباره این آزمون دارید می‌توانید از قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.