شادوبن اینستاگرام چیست؟ | + روش خروج از shadowban اینستاگرام

شادوبن اینستاگرام چیست؟ | + روش خروج از shadowban اینستاگرام

شما بگویید اگر جای اینستاگرام بودید و دائم با کاربرانی مواجه می شدید که در جستجو و دنبال کردن هشتگ هایشان با نتایج بی ربط و آزاردهنده مواجه می شدند یا تبلیغات و حساب های ناخواسته را مشاهده می کردند راهی برای مقابله با آن پیدا نمی کردید؟ اینستاگرام این کار را کرده و خاطیان …

۲۲ خرداد ۱۴۰۰

شما بگویید اگر جای اینستاگرام بودید و دائم با کاربرانی مواجه می شدید که در جستجو و دنبال کردن هشتگ هایشان با نتایج بی ربط و آزاردهنده مواجه می شدند یا تبلیغات و حساب های ناخواسته را مشاهده می کردند راهی برای مقابله با آن پیدا نمی کردید؟ اینستاگرام این کار را کرده و خاطیان را به روش خودشان مخفیانه جریمه می کند. تا انتهای مطلب با آژانس دیجیتال مارکتینگ تاس همراه باشید و درباره شادوبن اینستاگرام و در امان بودن از آن بخوانید.

 

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید: بازیابی حساب هک شده اینستاگرام به ساده ترین روش!

 

شادوبن اینستاگرام چیست؟

گرچه اینستاگرام هرگز به استفاده از شادوبن اعتراف نکرده است اما مکانیزم تنبیه مخفیانه ای را برای حساب هایی که از روش های فریب کارانه سعی در افزایش فالوور و تعامل دارند را استفاده می کند.
شادوبن اینستاگرام مکانیزمی است که با هشتگ های بی ربط، استفاده از ربات ها و… مقابله می کند. اگر احساس می کنید پست های شما لایک و نظر کمتری دریافت می کنند یا برای هشتگ های خاصی ظاهر نمی شوند ، ممکن است به دام این مکانیزم افتاده باشید.

 

چطور بفهمیم که در شادوبن اینستاگرام قرار گرفته ایم؟

ابتدا تصویری با هشتگ پست کنید که اغلب استفاده نمی شود. یعنی هشتگی که تعداد کمی پست با آن منتشر شده و قابل تشخیص و ردیابی است. (اگر از هشتگی استفاده می کنید که میلیون ها پست با آن در ارتباط است ، تشخیص اینکه محتوا ممنوع است یا فقط به دلیل رقابت پنهان است دشوار خواهد بود). پس از ارسال پست ، از پنج نفری که شما را دنبال نمی کنند – یا کارمندان – بخواهید که هشتگ را جستجو کنند. اگر هیچ یک از آنها پست شما را در آن نتایج نبیند ، احتمالاً شما بن شده اید!
اگر یکی دونفر از آن ها توانستند به پست شما دست پیدا کنند احتمالا با کاهش تعامل مواجه خواهید شد. در هر دو صورت راه حل هایی وجود دارند که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.

 

شما می توانید برای افزایش فالوور و همچنین برنامه ریزی برای پیشرفت پیجتان از خدمات مدیریت پیج اینستاگرام تاس استفاده کنید

 

چرا در شادوبن اینستاگرام قرار گرفته ایم و چطور آن را برطرف کنیم؟

چند دلیل احتمالی وجود دارد که ممکن است حساب شما بن شده باشد. برای اطمینان از تکرار نشدن این اتفاق ، بیایید برخی اقداماتی که ممکن است انجام دهید و شما را به شادوبن اینستاگرام بیندازند را بررسی کنیم:

شما از ربات ها یا ابزار خودکار “رشد اینستاگرام” استفاده می کنید!

اگر خودتان تلاش شرافتمندانه ای نمی کنید ، از نظر اینستاگرام به طور واقعی دنباله رشد نیستید. اینستاگرام این موارد را بر نمی تابد و اگر استراتژی مدون و متمرکز بر ارتباط با مخاطب نداشته باشید خشمگین خواهد شد.
استفاده از ربات ها و ابزارهای غیرقانونی مصداق عینی برانگیختن خشم اینستاگرام است.

آیا از هشتگ های شکسته استفاده می کنید؟

گاهی اوقات ، یک هشتگ محبوب با محتوای نامناسب غوطه ور می شود. وقتی این اتفاق می افتد ، اینستاگرام می تواند هشتگ را حذف کند یا استفاده از آن را محدود کند. به طور مثال زمانی که یک اتفاق جنایی یا سیاسی می افتد ممکن است بسیاری از صفحات سرگرمی از این هشتگ استفاده کنند تا پست هایشان دیده شود. به این ترتیب اخبار واقعی به دست مخاطبان نمی رسد.
اگر از هشتگ شکسته استفاده کنید، از رتبه بندی هشتگ های دیگر شما جلوگیری می کند و همچنین می تواند منجر به یک حساب مسدود شده شود.

 

هشتگ شکسته و شادوبن اینستاگرام

حساب شما زیاد ریپورت می شود؟

وقتی کاربران مرتباً یک حساب را گزارش می دهند ، اینستاگرام تصور می کند حساب شما محتوای نامناسبی را ارسال می کند یا شرایط خدمات آنها را نقض می کند. به همین دلیل ممکن است حساب شما را غیرفعال کنند یا ممکن است آن را تحت شادوبن قرار دهند.

فعالیت بیش از حد دارید!

اینستاگرام برای این که در هر روز چند نوبت بتوانید فالو یا آنفالو انجام بدهید یا لایک کنید و پست و نظر ارسال کنید بسته به بزرگی حساب شما محدودیت هایی دارد. اگر تعاملات شما در یک بازه زمانی بیشتر از این محدوده باشد. یعنی تعداد زیادی نظر ارسال کنید و افراد زیادی را دنبال کنید و آنفالو کنید این طور به نظر می رسد که این حجم از فعالیت منطقی نیست و توسط یک انسان انجام نمی شود. بنابراین ممکن است به این ترتیب در دام شادوبن گرفتار شوید.
اگر در عرض یک ساعت 80 نفر را دنبال کنید ، احتمالاً یک ربات کار را انجام می دهد ، نه شما. این اقدامات ممکن است به شما کمک کند تا به سرعت بیشتری کار کنید، اما نمی توانند به شما کمک کنند با افراد مناسب ارتباط برقرار کنید ، به همین دلیل است که در وهله اول در اینستاگرام هستید. علاوه بر این ، این رفتارها احتمالاً منجر به شادوبن می شود ، که باعث می شود مخاطب شما در معرض مخاطبان جدید به شدت محدود شود.

 

 

 

 

چطور شادوبن اینستاگرام را برطرف کنیم و از بروز آن جلوگیری کنیم؟

برای اینکه حساب خود را به حالت عادی برگردانید ، باید خسارت را برطرف کنید. نحوه کار:

از شر دردسرسازها خلاص شوید!

اگر از ربات یا سرویس خودکار دیگری استفاده می کنید ، استفاده از آنها را متوقف کرده و بلافاصله حذف کنید.
برای اطمینان از اینکه حساب ها هنوز به شما متصل نیستند ، به دسک تاپ اینستاگرام خود بروید و “Edit Profile” و سپس “Authorized Applications” را کلیک کنید. اگر هر یک از حساب های ربات خود را در این لیست مشاهده کردید ، روی “Revoke Access” کلیک کنید تا کاملاً حذف شود. به یاد داشته باشید ، داشتن 100 دنبال کننده ای که عاشق برند شما هستند و محصولات شما را خریداری می کنند بهتر از 1000 دنبال کننده ای است که هرگز از شما خرید نمی کنند و با محتوای شما تعامل ندارند.

استفاده از ربات و شادوبن اینستاگرام

از هشتگهایی که قبلاً ممنوع شده اند استفاده نکنید!

به لیست هشتگ های ممنوعه نگاهی بیندازید و اطمینان حاصل کنید که همه هشتگ های شکسته را از محتوای خود حذف کنید. به جلو بروید ، با هشتگهایی که انتخاب می کنید ، انتخاب و مراقب باشید و در صورت تردید ، نگاهی به صفحه هشتگ بیندازید – اینستاگرام احتمالاً پیامی مانند “پستهای اخیر # تابستان 2018 پنهان است currently” را ارسال می کند ، که نشان می دهد برای شما که هشتگ دیگر استفاده نمی شود.

دو روز استراحت کنید.

مردم گزارش کرده اند که وقفه کامل 48 ساعته با استفاده از حساب های اینستاگرام خود می تواند سیستم را بازنشانی کرده و شما را به مسیر درست برگرداند ، و به هر حال ارزش پاکسازی موقتی شبکه های اجتماعی را دارد ، نه؟

شما می توانید برای افزایش فالوور و همچنین برنامه ریزی برای پیشرفت پیجتان از خدمات مدیریت پیج اینستاگرام تاس استفاده کنید

 

 

قوانین و مقررات اینستاگرام را دنبال کنید.

شرایط استفاده و دستورالعمل های انجمن اینستاگرام را بخوانید و آنها را دنبال کنید.
این شرایط به طور کامل در قسمت Terms and services توضیح داده شده اند. مهمتر از همه ، مهم است که شما محتوای مفید ، معتبر ارسال می کنید و هنگام افزایش مخاطب خود به بهترین روش ها عمل می کنید. انجام این کار بیشتر طول می کشد ، اما آهسته و ثابت در مسابقه برنده می شود – و ممنوع نمی شود – درست است؟

جمع بندی

اگر در شادوبن اینستاگرام قرار گرفته اید بهتر است برای مدتی حساب خود را از بیزنسی به شخصی تغییر دهید. و یک استراحت چند روزه داشته باشید و فعالیت خاصی نکنید. سپس گام های گفته شده را انجام دهید و با یک فعالیت مثبت و موثر شبهاتی که درباره صفحه تان وجود دارد را برطرف کنید. اگر هنوز سوالی در این باره در ذهن شما باقیست می توانید از بخش نظرات زیر همین پست از ما بپرسید. یا تجربیات خود را با سایر کاربران به اشتراک بگذارید. فراموش نکنید که همواره و برای تمامی خدمات بازاریابی با شبکه های اجتماعی از جمله مدیریت پیج اینستاگرام می توانید روی همکاری تاس حساب کنید.

نعیمه نخعی

نعیمه می‌نویسد، مباحث پیچیده مارکتینگ را ساده می‌نویسد تا همه بتوانند به سادگی حرفه‌ای شوند!